TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на серијата „Сексот и градот“

Слободен Печат - 13.01.2021

Веќе е потврдено дека Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис ќе ги снимаат новите епизоди од култната серија „Сексот и градот“, но без Ким Катрал, а сега протекоа инфорамции и за нивните хонорари.

ВИДЕО | Сара Џесика Паркер ја продаде вилата за 15 милиони долари: Ја има купено пред 20 години за 3 милиони долари

Слободен Печат - 13.01.2021

Актерката и ѕвезда на „Сексот и градот“, Сара Џесика Паркер и нејзиниот сопруг Метју Бродерик ја започнаа новата година со голема промена, откако решија да го продадат својот стан во њујоршкиот Вест Вилиџ, каде што живеат во последните 20 години. .

Сара Џесика Паркер ги опслужува клиентите во својот бутик за чевли

Макфакс - 13.01.2021

Извршната директорка и сопственичка на модната галантерија SJP Collection , Сара Џесика Паркер, им помагаше во изборот и подаваше шопинг-торби на купувачите во нејзиниот бутик во центарот на Менхетен во вторникот попладне.

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на „Сексот и градот“

Локално - 13.01.2021

Веќе е потврдено дека Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис ќе снимаат нови епизоди од култната серија „Сексот и градот“, но без Ким Катрал, а сега протекоа информации за нивните хонорари.

Стил на денот: Сара Џесика Паркер во лежерна комбинација во сива боја

Женски магазин - 13.01.2021

Најавата дека серијата „Сексот и градот“ се враќа со уште една сезона предизвика возбуда меѓу обожавателите, a п озната актерка по безвременската улога на нашата омилена Кери Бредшо и нејзините револуционерни модни комбинации, е наш стилски пример ...

Се вртеа разни шпекулации, но Сара Џесика Паркер откри зошто Саманта нема да ја има во продолжението на „Сексот и ...

Вистина.мк - 13.01.2021

Откако актерката Сара Џесика Паркер објави дека напролет започнуваат да се снимаат нови 10 епизоди на популарната серија „Сексот и градот“, се појавија и доста шпекулации зошто нема да се појавува актерката Ким Катрал или познатата Саманта.

Зошто Кери Бредшо и Саманта Џонс се мразат едни со други?

Попара - 13.01.2021

Најавената сезона на култната серија „Сексот и градот“, овој пат без омилената Саманта Џонс, повторно ги започна приказните за нетолеранцијата на двете актерки кои играат најдобри пријатели во серијата и филмот.

Потврдено оживувањето на „Сексот и градот“, но без Ким Катрал

MTM - 12.01.2021

„Ејч-би-о Макс“ ја потврди новата сезона на мегапопуларната ТВ-серија „Сексот и градот“. Сара Џесика Паркер (во улога на Кери Бредшо), Синтија Никсон (Миранда Хобс) и Кристин Дејвис (Шарлот Јорк Голденблат) се пријавија за 10 епизоди под наслов And ...

Сара Џесика Паркер за укинувањето на Саманта во ,,Сексот и градот “

Нетпрес - 13.01.2021

Најавата дека серијата Сексот и градот се враќа со уште една сезона предизвика возбуда кај обожавателите, но и разочара многумина бидејќи еден од главните ликови, Саманта Џонс, нема да се појави во новите ...

Кери Бредшо откри зошто нема да ја гледаме Саманта во новата сезона од „Сексот и градот“

Убавина и Здравје - 13.01.2021

Најавата дека серијата „Сексот и градот“ се враќа со уште една сезона предизвика возбуда меѓу обожавателите, но и разочара многумина бидејќи во новите епизоди нема да се појави еден од омилените ликови – Саманта Џонс.

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на „Сексот и градот“ ВИДЕО

+инфо - 13.01.2021

Веќе е потврдено дека Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис ќе снимаат нови епизоди од култната серија „Сексот и градот“, но без Ким Катрал, а сега протекоа информации за нивните хонорари.

(ВИДЕО) Откриени хонорарите на актерките за продолжението на „Сексот и градот“

Екран - 13.01.2021

Веќе е потврдено дека Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис ќе снимаат нови епизоди од култната серија „Сексот и градот“, но без Ким Катрал, а сега протекоа информации за нивните хонорари.

Сара Џесика Паркер го прекина молкот за укинувањето на Саманта во ,,Сексот и градот “

Канал5 - 12.01.2021

Најавата дека серијата Сексот и градот се враќа со уште една сезона предизвика возбуда кај обожавателите, но и разочара многумина бидејќи еден од главните ликови, Саманта Џонс, нема да се појави во новите епизоди.

Кери откри зошто ја нема Саманта во новата сезона на „Сексот и градот“

Слободен Печат - 12.01.2021

Најавата дека серијата „Сексот и градот“ се враќа со уште една сезона предизвика возбуда меѓу обожавателите, но и разочара многумина бидејќи во новите епизоди нема да се појави еден од омилените ликови – Саманта Џонс.

По трагедијата станав друга жена: Потресно сведоштво на славната Саманта!

Мастило - 12.01.2021

Новинар на „Дејли меил“ одлучи со светот да ја сподели средбата со Ким Катрал, актерката која го овековечи ликот на Саманта Џоунс во култната серија „Сексот и градот“. Како тој ја доживеа? Седи покрај камин во еден лондонски хотел.

Зошто Саманта нема да глуми во новата сезона од „Сексот и градот“

Акцент - 12.01.2021

Американската серија „Сексот и градот“ ќе добие уште една сезона. Како што потврдија актерките, серијата се снима повторно, ќе има 10 епизоди и ќе се вика „И токму така.“ Веста е дека ликот на Саманта во серијата нема да го игра Ким Катрал.

„Не ми ја уништувајте серијата“: Сара Џесика Паркер учествува во судбината на Саманта

Попара - 12.01.2021

Откако Сара Џесика Паркер, Кристин Дејвис и Синтија Никсон го потврдија на своите социјални мрежи снимањето на рестартирањето на „Сексот и градот“, се наметна прашањето како ќе се објасни отсуството на многу саканата Самате Џонс во новата серија.

Новите епизоди од „Сексот и градот“ без Саманта

Frontline - 12.01.2021

Најавата дека серијата „Сексот и градот“ се враќа со уште најмалку една сезона предизвика возбуда кај обожавателите, но и разочарување оти еден од главните ликови, Саманта Џонс нема да се појави во новите епизоди.

Потврдено оживувањето на „Сексот и градот“, но без Ким Катрал

Макфакс - 12.01.2021

„Ејч-би-о Макс“ ја потврди новата сезона на мегапопуларната ТВ-серија „Сексот и градот“. Сара Џесика Паркер (во улога на Кери Бредшо), Синтија Никсон (Миранда Хобс) и Кристин Дејвис (Шарлот Јорк Голденблат) се пријавија за 10 епизоди под наслов And ...