TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„ЈАС СУМ ГРАДОНАЧАЛНИК НА ШКОЛОТО“ Јутјуберот Ритко предизвикал инцидент во училиште во Штип, полицијата го уапсила

+инфо - 14.09.2021

Вработените во училиштето веднаш повикале полиција, а Ритко не можел да излезе низ вратата бидејќи таа автоматски се заклучувала по завршувањето на големиот одмор. Но, тој заедно со своите другари скокнал преку прозорецот и ја прескокнал оградата ...

Драма во школо во Штип – Јутјуберот Ритко упаднал во училница, снимал и навредувал ученички

ММС - 14.09.2021

Драма се случила утрово во средното електро-машинско учулиште „Коле Нехтенин“ во Штип. Битослкиот јутјубер Ритко скришно влегол во училиштето, ги снимал учениците и со вулгарни зборови ги нападнал ученичките.

Се за прегледи и популарност: Jутуберот Ритко влегол во училиште, снимал и навредувал ученици

Република - 14.09.2021

Драма се случила утрово во средното електро-машинско учулиште „Коле Нехтенин“ во Штип. Битослкиот јутјубер Ритко скришно влегол во училиштето, ги снимал учениците и со вулгарни зборови ги нападнал ученичките.