TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кривична пријава за 28-годишник од Велешта кој на социјални мрежи ширел детска порнографија

Слободен Печат - 10.07.2024

Дваесет и осум годишен жител од струшкото село Велешта е осомничен за производство и дистрибуција на порнографски материјал, соопшти денеска СВР Охрид. Според информацијата, полицијата поднела кривична пријава против И.Ј.

Споделувал детска порнографија во групи на социјални мрежи, приведен 28-годшник од Велешта

А1 On - 10.07.2024

28-годишен жител од струшкото село Велешта е осомничен за производство и дистрибуција на порнографски материјал, соопшти денеска СВР Охрид. Според информацијата, полицијата поднела кривична пријава против И.Ј.

Кривична за жител на Велешта за производство и дистрибуција на содржини со детска порнографија

Независен - 10.07.2024

Дваесет и осум годишен жител од струшкото село Велешта е осомничен за производство и дистрибуција на порнографски материјал, соопшти денеска СВР Охрид. Според информацијата, полицијата поднела кривична пријава против И.Ј.

Кривична пријава за педофил кој ширел детска порнографија

МКД - 10.07.2024

И.Ј. (28) од струшкото село Велешта е осомничен за производство и дистрибуција на порнографски материјал, соопшти денеска СВР Охрид. Полицијата поднела кривична пријава поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „производство и ...

Педофил од Велешта продавал детска порнографија на интернет

Република - 10.07.2024

Дваесет и осум годишен жител од струшкото село Велешта е осомничен за производство и дистрибуција на порнографски материјал, соопшти денеска СВР Охрид. Според информацијата, полицијата поднела кривична пријава против И.Ј.

Кривична пријава против жител на Велешта, на социјалните мрежи ширел детска порнографија

Скопје инфо - 10.07.2024

Поднесена е кривична пријава против 28-годишниот И.Ј. од селото Велешта поради ширење на детска порнографија известува СВР Охрид. Осомничениот се зачленувал по групи каде споделувал фотографии и линкови со таква содржина.

Кривична за жител на Велешта за производство и дистрибуција на содржини со детска порнографија

Канал5 - 10.07.2024

Дваесет и осум годишен жител од струшкото село Велешта е осомничен за производство и дистрибуција на порнографски материјал, соопшти денеска СВР Охрид. Според информацијата, полицијата поднела кривична пријава против И.Ј.

28-годишно момче од Велешта, споделувал детска порнографија на социјалните мрежи

еМагазин - 10.07.2024

Полицијата поднела кривична пријава против И.Ј.(28) од селото Велешта поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „производство и дистрибуција на детска порнографија“. „Тој, користејќи апликации за комуникација, на повеќе социјални ...

КРИВИЧНА ПРОТИВ ПЕДОФИЛ ОД ВЕЛЕШТА Произведувал детска порнографија

+инфо - 10.07.2024

Според информацијата, полицијата поднела кривична пријава против 28-годишниот И.Ј. од селото Велешта поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „производство и дистрибуција на детска порнографија“.

28-годишен маж од Велешта низ социјалните мрежи ширел детска порнографија!

ТВ21 - 10.07.2024

СВР Охрид поднесе кривична пријава против И.Ј.(28) од струшкото село Велешта, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „производство и дистрибуција на детска порнографија“.

Педофил од Велешта продавал детска порнографија на интернет

24Инфо - 10.07.2024

Дваесет и осум годишен жител од струшкото село Велешта е осомничен за производство и дистрибуција на порнографски материјал, соопшти денеска СВР Охрид. Според информацијата, полицијата поднела кривична пријава против И.Ј.

28-годишен од Велешта низ социјалните мрежи ширел детска порнографија!

4NEWS - 10.07.2024

СВР Охрид поднесе кривична пријава против И.Ј.(28) од струшкото село Велешта, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „производство и дистрибуција на детска порнографија“.

Маж од Велешта низ социјални мрежи во групи ширел детска порнографија

Макфакс - 10.07.2024

СВР Охрид поднесе кривична пријава против И.Ј.(28) од струшкото село Велешта, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „производство и дистрибуција на детска порнографија“.

Стружанец кривично ќе се гони, ширел содржина со детска порнографија

Press24 - 10.07.2024

СВР Охрид поднесе кривична пријава против И.Ј.(28) од струшкото село Велешта, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „производство и дистрибуција на детска порнографија“.

Маж од Велешта низ социјалните мрежи во групи ширел детска порнографија

Опсервер - 10.07.2024

СВР Охрид поднесе кривична пријава против И.Ј.(28) од струшкото село Велешта, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „производство и дистрибуција на детска порнографија“.

Кривична за 28-годишник од Велешта, на социјалните мрежи ширел содржини со детска порнографија

Фокус - 10.07.2024

МВР информира дека СВР Охрид поднесе кривична пријава против И.Ј.(28) од струшкото село Велешта, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „производство и дистрибуција на детска порнографија“.

Педофил од Велешта ширел детска порнографија на интернет

Локално - 10.07.2024

Дваесет и осум годишен жител од струшкото село Велешта е осомничен за производство и дистрибуција на порнографски материјал, соопшти денеска СВР Охрид. Според информацијата, полицијата поднела кривична пријава против И.Ј.

28 годишен Стружанец обвинет за детска порнографија, на интернет ширел и разменувал експлицитни слики и видеа

MakPress - 11.07.2024

Дваесет и осум годишен жител од струшкото село Велешта е осомничен за производство и дистрибуција на порнографски материјал, соопшти денеска СВР Охрид. Според информацијата, полицијата поднела кривична пријава против И.Ј.

Кривчна за маж од Велешта – ширел содржина со детска порнографија

Либертас - 11.07.2024

СВР Охрид поднесе кривична пријава против И.Ј.(28) од струшкото село Велешта, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „производство и дистрибуција на детска порнографија”.