TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Утре пристигнува последната супермесечина за оваа година, астролозите наведуваат дека ќе влијае на овие 4 хороскопски ...

Точка - 28.09.2023

Утре, на 29-ти септември, нѝ пристигнува последната супермесечина во 2023 година, а астролозите наведуваат дека таа особено ќе влијае на поединечни знаци на хороскопот. Супермесечината претставува феномен кога Месечината се приближува до планетата ...

За нив октомври и ноември ќе бидат знак на промена: 4 хороскопски знаци ги очекува успех на сите полиња во текот на овие 2 месеци

Женски магазин

В петок е последната Супермесечина годинава: Четири знака ќе имаат судбински пресврт

Кајгана

Денешен хороскоп: Што ќе ви донесе денот според хороскопскиот знак?

Lady

Во петок пристигнува ПОСЛЕДНАТА СУПЕРМЕСЕЧИНА ВО ГОДИНАТА и тоа во ОВЕН, а за ОВИЕ 4 ЗНАЦИ следува ОГРОМЕН ПРЕСВРТ НА СУДБИНАТА: Еве кој го очекува голема пресврт на полето на работата и парите

Во Центар

Во петок e последната Супермесечина во годината: За 4 знаци од хороскопот следува судбински пресврт

Женски магазин

Овие три хороскопски знаци се родени да го менуваат светот, еден од нив посебно се истакнува

Независен - 28.09.2023

Промената на светот е тешка задача, но сепак е возможна, особено ако сте еден од овие три хороскопски знаци. Имаат големи способности и мотивација да постигнат големи планови и цели, за доброто на сите Овен Овенот знае како да ги мотивира луѓето.

Тешко е да ги разбудите: Овие три хороскопски знаци обожаваат да спијат

Убавина и Здравје

ТРИ знаци кои ќе ги следи среќа до крајот на 2023 година – сè што ќе посакаат може да им се оствари

Lady

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за денес, 28.09.2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Екран

Ова се 4-те најтопли хороскопски знаци, сите ги сакаат

Точка

Девојки, изберете мажи родени под овие хороскопски знаци: Ќе ве гледаат како кралица!

Попара

Кои хороскопски знаци лесно го менуваат своето расположение?

Еспресо

Еспресо Убавина и Здравје Во Центар Женски магазин Алсат-М Zoom

Полната Месечина на 29 септември најмногу ќе му влијае на овој хороскопски знак!

Кафе пауза - 28.09.2023

Полната Месечина во знакот Овен која ќе настапи на 29 септември 2023 година, ќе биде особено значајна за луѓето родени во знакот Стрелец. Стрелците се познати по својата авантуристичка природа, страста за истражување, стремежот кон длабоко разбирање ...

Доаѓа ретроградниот Марс, кој со себе носи хаос – Кои 4 хороскопски знаци ќе ја завршат годината неславно?

Црнобело

Се наближува Полната Месечина во Овен – што значи тоа за секој хороскопски знак?

Вечер Прес

Полната месечина на 29.09 најмногу ќе влијае врз 4 хороскопски знаци: Еден од нив многу ќе профитира, а еве што ги очекува другите!

Убавина и Здравје

Нови врски и пеперутки во стомакот: На 3 хороскопски знаци полната месечина во Овен им носи среќа во љубовта

Женски магазин

Полната Месечина во Овен ќе им донесе среќа во љубовта на овие 3 хороскопски знаци!

Кафе пауза

На 3 хороскопски знаци полната месечина во Овен им носи среќа во љубовта

Алсат-М

Zoom Слободен Печат

Дневен хороскоп за 28.09.2023: Девици – не им се доверувајте на колегите, Ваги – ви треба ментален одмор

Црнобело - 28.09.2023

Скорпија – Немојте да се грижите за работите кои се надвор од ваша контрола и дозволете си да уживате во животот. На професионално поле ве очекува одличен период кој ќе ви даде можност да ги реализирате вашите ...

Крајот на неделата ќе им даде нова шанса: Два хороскопски знаци ќе поместат планини

Еспресо

Дневен хороскоп за 27.09.2023: Ракови – вашите желби се контрадикторни, Скорпии – ќе избегнете сериозна грешка

Црнобело

Хороскоп за 27 септември: На овој знак денеска судбината ќе им даде нова можност да го остварат својот сон

Lady

Руски астролог открива:Два хороскопски знаци треба да го зграпчат моментот во октомври, ги очекува голема финансиска добивка

Вечер Прес

Денешен Хороскоп: Еве што ве очекува денеска според хороскопот

Екран

Четири хороскопски знаци кои се мајстори за иновации

ТВ21 - 28.09.2023

ИНОВАТОРИТЕ често планираат да го променат светот со своите идеи. Тоа се надарени луѓе кои постојано смислуваат нешто за да решат одредени проблеми. Овие хороскопски знаци се мајстори во ова и можат да се пофалат со врвни иновации.

Четири хороскопски знаци кои се мајстори за иновации

Zoom

Познат руски астролог открива кои два знака ќе имаат многу пари во октомври

Кајгана - 26.09.2023

Познатиот руски астролог Тамара Глоба неодамна предвиде голема финансиска добивка за два знака од Зодијакот. Таа тврди дека овие два знака во октомври ќе имаат одлична финансиска состојба, како да им се отвораат нови можности кои долгорочно ќе им ...