TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ви се верува ли? Карлеуша ја ископира оваа балканска ѕвезда

Хитпортал - 13.07.2019

Јелена Карлеуша важи за модна икона на Балканот и пошироко, а секоја нејзина модна комбинација е одличен погодок. Пејачката ја воодушеви публиката со настапот на еден фестивал во Белград, каде се појави во сценски костум составен од бели ремени кој ...

ВИДЕО: Цеца го покажа бујното деколте на плажа во Грција

Press24 - 12.07.2019

Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во Грција, а како таму си поминува и во што влегла во море, е тема на која фановите не престануваат да пишуваат. Имено пејачката објави видеа на кои им испраќа бакнежи на своите фанови.

Фото: Карлеуша во ленти на сцената, публиката во транс!?

Канал5 - 12.07.2019

Српската пејачка Јелена Карлеуша во супер провокативно издание настапи на музичкиот фестивал „Влез“ во Белград. Атрактивната пејачка облечена само во бели кожни ремени ја воодушеви публиката на Белградскиот саем.

ФОТО: Пријовиќ со шорц и мрежести хулахопки - 4 месеци по породувањето е бомба

Press24 - 12.07.2019

Александра Пријовиќ која неодамна се породи, повторно изгледа како бомба. Убавата пејачка беше фантастично расположена на фестивалот „Влез“, каде се појави во шорц со мрежести ...

Карлеуша си го галеше задникот, фановите во транс!

Вечер - 12.07.2019

Лудо насмеано и бесконечно расположено реагира публиката на завчерашниот секси настап на „мала од скандала“ која не престанува да ги провоцира народите од Вардар па до Триглав. Јелена Карлеуша пееше на белградскиот фестивал “Влез“ скоро па, гола.

Секси костим, без гаќички: Погледнете го стајлингот на Карлеуша за настапот на „Влез“ фестивалот (ФОТО)

1tv - 12.07.2019

Една од главните ѕвезди на првиот фестивал „Влез“ е и Јелена Карлеша. За настапот на овој музички настан ЈК одбра провокативно да се облече. Карлеуша на себе имаше секси костим преполн со бели трегери, а тоа што е приметливо е дека на себе нема ...

Александа Пријовиќ во црн жежок шорц и мрежести чорапи на „Влез“ (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 12.07.2019

Александра Пријовиќ вчеравечер настапи на првото издание на фестивалот „Влез“. Пејачката се појави облечена во црн припиен шорц со мрежести чорапи и сако, а беше придружувана од страна на сопругот Филип Живојиновиќ кој не ссе одвојуваше од неа.

Пријовиќ во жежок шорц, високи потпетици и мрежести чорапи излезе да пее на „Влез“ (ВИДЕО)

Вистина.мк - 12.07.2019

Александра Пријовиќ, младата сопруга на Филип Живојновиќ, беше фантастично расположена на фестивалот „Влез“, каде се Прија се појави во жежок шорц, високи потпетици и мрежести чорапи! Таа ги сподели својата енергија и нсексапил со публиката, но ...

ФОТО: Карлеуша без гаќички во прегратка на двајца Македонци

Press24 - 12.07.2019

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу на нововостановениот фестивал „Улаз“ каде таа се појави во провокативен корсет без гаќички. Со неа на сцената меѓу неколкуте специјални гости на дивата, настапија и двајца Македонци и тоа млади ѕвезди на ...

Јелена Карлеуша во секси бел костим во друштво на Филип Пецовски и Мартинијан (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 12.07.2019

Пејачката Јелена Карлеуша вчера вечер имаше настап на фестивалот „Влез“ и се појави облечена во бел секси костим кој што го истакна нејзиниот задник. На големата фестивалска сцена друштво и правеа и Македонците, Филип Пецовски и Мартинијан ...

Се појави на сцена речиси гола: Карлеуша гаќичките ги заборавила дома (видео)

Press24 - 12.07.2019

Карлеуша се појави на настап на фестивал, а на сцена се појави речиси гола, со бели ремени околу телото, а на главата имала голем моден детаљ кој потсетуваше на мраз. Таа одбрала бел костим на кој што речиси е полу гола, а судејќи и по фотографиите, ...

КАРЛЕУША СО БИЗАРЕН ИЗГЛЕД: Разголена, мрежи и без долна облека! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен Печат - 12.07.2019

Чудна облека за настапот за кој цела Србија зборува Јелена Карлеуша продолжува да шокира, а овојпат со изборот на облека (ако може така да се нарече) за настапот на белградскиот саем „Улаз“.

Карлеуша на „Влез“ речиси гола: Дивата без гаќички, Македонците без комплекси со неа на сцената (ФОТО+ВИДЕО)

Вистина.мк - 12.07.2019

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу на нововостановениот фестивал „Улаз“ (Влез) во Белград. Токму за оваа прилика фолк дивата реши на присутните да им приреди уште еден шок. Избрајќи ултрапровокативен костим, Јелена се појави на сцената речиси ...

Не престанува да провоцира по породувањето- Пријовиќ облече ултра кратка комбинација покажувајќи дека има тело од ...

Курир - 12.07.2019

На еден фестивал во Србија кои се одржува овие денови свој настап освен многуте познати пејачи имаше и пејачката Александра Пријовиќ. Сопругата на Филип Живојиновиќ видно расположена ја загреа атмосферата на својот прв јавен настап по породувањето.

Гаќичките ги заборавила дома: Карлеуша во друштво на двајца Македонци и речиси полугола (ФОТО)

Курир - 12.07.2019

Пејачката Јелена Карлеуша вчера вечерта имаше настап на фестивалот „Улаз“. А токму за тоа го избрала и еден од најпровокативните костими до сега. Таа одбрала бел костим на кој што речиси е полу гола, а судејќи и по фотографиите, изгледа и гаќичките ...

(ФОТО) Изгледаш како да не си родила: Александра Пријовиќ најпровокативна досега

Женски магазин - 11.07.2019

По секси фотографијата во бикини , популарната српска пејачка Александра Пријовиќ објави фотографии на кои изгледа навистина провокативно, а поради нејзините атрибути, фановите на социјалните мрежи „полудеа“.

Анастасија Ражнатовиќ проговори за манијакот кој ја прогонува Цеца

Вистина.мк - 11.07.2019

Анастасија Ражнатовиќ веќе некое време не живее со нејзината мајка Цеца, а како што истакна на нејзината мајка Цеца Ражнатовиќ и паднало тешко нејзиното заминување. „Тоа е нормално, живееме заедно цел живот, нормално е да и биде криво, мајка ми е.

Пријовиќ тргна во ноќна прошетка, па ги извади градите на луфтирање: Цицлестата секси снаа од куќата на славните! ...

Вистина.мк - 11.07.2019

Александра Пријовиќ или Живојиновиќ, како сакате, по породувањето експресно се доведе во фит форма. Таа деновиве ужива во Монако, па своите обожаватели одвреме-навреме ги потсетува со фотографии од монденското француско кнежество.

Целосно поразлична – вака навистина изгледа Карлеуша без фотошоп и филтери

Пулс24 - 11.07.2019

Јелена Карлеуша изгледа фантастично, со беспрекорна шминка, совршено затегнато тело, витка линија, подигнат задник и плочки на стомакот, но само на својот Инстаграм профил. Сосема друга е приказната кога ќе ја сретнете во живо, кога нема филтери и ...

Синот на Лепа Брена тајно ја сними: Eве што прави пејачката кога мисли дека никој не ја гледа (видео)

Вистина.мк - 11.07.2019

Лепа Брена пред камерите секогаш е средена, а кога ќе се исклучат рефлекторите е обична жена, мајка, сопруга, пријателка…. Нејзиниот син Виктор Живојиновиќ деновиве ја сними во едно сосема опуштено издание.

Откако маж влезе во вилата на Цеца и извикуваше дека е нејзин сопруг се огласи ќерката на пејачка- од овие зборови ќе ...

Курир - 11.07.2019

Големата музичка ѕвезда Цеца Ражнатовиќ доживеа вистинска непријатност кога манијак влезе во нејзината вила на Кипар и извикуваше пред полицијата дека тој е сопруг на Цеца и да не смее да го уапсат.

Мартинијан со Карлеуша вечерва на фестивалот „Улаз“

Кумановски м. - 11.07.2019

Кумановецот Мартинијан Кириловски вечерва ќе настапи заедно со Јелена Карлеуша на белградскиот фестивал „Улаз“. Кириловски и неговата менторка од шоуто „Ѕвездите на Гранд“ настапот ќе го започнат нешто по 21 часот. loading...

Брена го блокираше целиот сообраќај: Се појави со деколте до папокот, па целиот регион се крена на нозе од овие ...

Курир - 11.07.2019

Популарната пејачка Лепа Брена уште еднаш покажа и докажа зошто е симбол на поранешната држава Југославија. Фолк ѕвездата на својот концерт во Бања Лука беше облечена во бел фустан со длабоко деколте во кое ги стисна градите, а поради овие ...

Фото: Карлеуша во ленти на сцената, публиката во транс!?

PressingTV - 12.07.2019

Српската пејачка Јелена Карлеуша во супер провокативно издание настапи на музичкиот фестивал „Влез“ во Белград. Атрактивната пејачка облечена само во бели кожни ремени ја воодушеви публиката на Белградскиот саем.

Изглед за кој сите зборуваат: Пријовиќ во неочекувано издание се појави на „Влез“

Скопје24 - 12.07.2019

Александра Пријовиќ, младата сопруга на Филип Живојновиќ, беше фантастично расположена на фестивалот „Влез“, каде се Прија се појави во шорц, високи потпетици и мрежести чорапи! Бидејќи се породи пред само 4 месеци, публиката гледаше во неа и ...

(ФОТО) Карлеуша без гаќички во прегратка на двајца Македонци

iPortal - 12.07.2019

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу на нововостановениот фестивал „Улаз“ каде таа се појави во провокативен корсет без гаќички. Со неа на сцената меѓу неколкуте специјални гости на дивата, настапија и двајца Македонци и тоа млади ѕвезди на ...

Гаќичките ги заборавила дома: Карлеуша заводлива во друштво на двајца Македонци (ФОТО)

Скопје24 - 12.07.2019

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу на нововостановениот фестивал „Улаз“ (Влез) во Белград. Токму за оваа прилика фолк дивата реши на присутните да им приреди уште еден шок. Избрајќи ултрапровокативен костим, Јелена се појави на сцената речиси ...

Синот на Лепа Брена тајно ја сними: Eве што прави пејачката кога мисли дека никој не ја гледа

Скопје24 - 11.07.2019

Лепа Брена пред камерите секогаш е средена, а кога ќе се исклучат рефлекторите е обична жена, мајка, сопруга, пријателка…. Нејзиниот син Виктор Живојиновиќ деновиве ја сними во едно сосема опуштено издание.