TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сакаше да ја запроси девојката а потоа се појави ТАА: Им ја уништи романсата, а цел свет смее поради урнебесната сцена! ...

Во Центар - 01.10.2023

Парот отишол на планина а момчето решило таму да ја запроси својата девојка. Момчето сакало да го сними целиот настан, но таа го спречила. Имено, еден човек по име Кевин Соларез дошол до брилијантна идеја да ја запроси својата девојка во планините ...

Романтично запросување се претвори во комедија поради неочекувана натрапничка/ВИДЕО

Вечер Прес - 30.09.2023

Она што требаше да биде романтично запросување во швајцарските планини, заврши како вистинска комедија, откако се појави неочекуван гостин – коза. Кевин Солероз решил да го сними запросувањето на својата девојка на планините во близина на Андермат, ...

ВИДЕО | Сакал да ја запроси девојката, а неповикан гостин им го уништил моментот: Таа им ја расипала романтиката, а ...

Во Центар - 30.09.2023

Заљубен пар отишол на планина до најубавиот поглед, а момчето тогаш решило таму да ја запроси својата девојка, но не успеал да го сними целиот настан поради смешна причина. Имено, еден човек по име Кевин Соларез дошол до брилијантна идеја да ја ...