TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО | Шерон Стоун се соблече гола на 66 години: Изгледа привлечно, природно и старее достоинствено

Слободен Печат - 10.07.2024

Не е како легендарната сцена кога ги прекрстува долгите, витки нозе во филмот „Ниски страсти“, но Шерон Стоун дефинитивно крена голема прашина со нова разголена фотографија. Познатата актерка на својот инстаграм-профил сподели прилично смела ...

Изгубив милиони по мозочниот удар, вели Шерон Стоун

Нетпрес - 10.07.2024

Американската актерка Шерон Стоун изјави дека луѓето „ја искористиле финансиски“ додека закрепнувала од речиси фаталниот мозочен удар, објави во средата агенцијата DPA. Во 2001 година, ѕвездата од „Ниски страсти“ доживеа мозочен удар што доведе до ...

🎥Има 66 години и се соблече гола: Шерон Стоун откри што прави во животот

Локално - 10.07.2024

Холивудската ѕвезда Шерон Стоун предизвика големо внимание откако на Инстаграм сподели провокативна фотографија на која се облече само во долниот дел од бикини додека работи на своите уметнички дела.

(ФОТО) Шерон Стоун за мозочниот удар кој за малку ќе ја убиел: „Многу луѓе мислеа дека ќе умрам!“

Екран - 10.07.2024

Шерон Стоун се присетила на мозочниот удар што го доживеала во 2001 година. Актерката (66) открила дека траумата од нејзината повреда целосно го променила начинот на кој функционира нејзиниот мозок и начинот на кој размислува.

Шерон Стоун за мозочниот удар: „Сите мислеа дека ќе умрам – ми ги снема милионите од сметка“

Црнобело - 10.07.2024

„Имав 18 милиони долари заштеда, но кога си ја проверив сметката – немаше ништо. Дури ниту фрижидерот, ниту телефонот веќе не беа на мое име“ – раскажува Шерон Стоун за периодот кога по мозочниот удар, нејзините блиски уверени дека ќе умре, ...

Изгубив милиони по мозочниот удар, вели Шерон Стоун

365 - 10.07.2024

Американската актерка Шерон Стоун изјави дека луѓето „ја искористиле финансиски“ додека закрепнувала од речиси фаталниот мозочен удар, објави во средата агенцијата DPA. Во 2001 година, ѕвездата од „Ниски страсти“ доживеа мозочен удар што доведе до ...

Шерон Стоун се соблече во 66-та година и го урна Интернетот: Ова е зрела убавина на жена неоптоварена со изгледот

Убавина и Здравје - 10.07.2024

Кадарот не е толку легендарен како кога ги прекрстува долгите, вити нозе во филмот „Основен инстинкт“, но Шерон Стоун дефинитивно крена голема прашина со нова разголена фотографија. Познатата актерка на Инстаграм сподели доста смела фотографија на ...

ЗА НЕА БУКВАЛНО ГОДИНИТЕ СЕ БРОЈКА Шерон Стоун се соблече гола

+инфо - 10.07.2024

Холивудската ѕвезда Шерон Стоун предизвика големо внимание откако на Инстаграм сподели провокативна фотографија на која се облече само во долниот дел од бикини додека работи на своите уметнички дела.