TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ќе треперат од среќа: Три хороскопски знаци веќе следната недела ќе се капат во љубов

Еспресо - 18.03.2023

Новата недела, од 20 до 26 март, ќе донесе многу среќа на некои знаци од Зодијакот. Астролозите им ветуваат љубов и пеперутки во стомакот. Кој ќе лебди од среќа – прочитајте во продолжение.

3 хороскопски знаци кои се добри со пари

Вести плус

Ова се најтврдоглавите хороскопски знаци – често влегуваат во конфликти и проблеми

Точка

ЛОШ СПОЈ ЗА ПАТУВАЊЕ – Овие хороскопски знаци НИКОГАШ не треба да одат заедно на одмор

Вести плус

Јазикот зад забите: Три хороскопски знаци може да останат без работа на крајот на март

Еспресо

Еве ги среќниците: Два хороскопски знаци ќе имаат чудесна среќа до крајот на март

Еспресо

Овие три хороскопски знаци не простуваат лаги и измами!

Локално

Локално ТВ21 Женски магазин Еспресо Женски магазин Фактор Убавина и Здравје Во Центар

Имаат репутација на кралеви на драмата: Хороскопски знаци кои знаат да направат сцена поради најмала ситница

Точка - 18.03.2023

Сите хороскопски знаци имаат уникатни особини и карактеристики, па затоа е тешко да се каже дека само одредени знаци сакаат драма. Но, според астролошките карактеристики, некои знаци се склони кон подраматични и поемотивни изразувања од другите.

Тие имаат репутација како кралеви на драмата: Знаци кои прават сцени над мали нешта

ТВ21

Тие имаат репутација како кралеви на драмата: Знаци кои прават сцени над мали нешта

Zoom

Ова се најинтелигентните хороскопски знаци

ТВ21 - 18.03.2023

ИАКО е многу тешко да се генерализира концептот на интелигенција, астролозите тврдат дека овие три знаци се издвојуваат како најинтелигентни во хороскопот. Стрелец Стрелците се познати по тоа што се љубопитни и отворени за нови идеи, што ги прави ...

Рак и уште 5 најздодевни хороскопски знаци во сексот (18+)

Црнобело

Ова се најинтересните хороскопски знаци. Секој сака да се дружи со нив

Екран

Ова се најинтелигентните хороскопски знаци

Екран

Ова се најинтелигентните хороскопски знаци

Zoom

Астро прогноза за сабота, 18 март

Еспресо - 18.03.2023

ОВЕН На Овенот ќе му биде тешко да го зачува душевниот мир. Не земајте при срце што ќе се случи во текот на овој ден. Во блиска иднина, сè ќе се врати на своето место. БИК Ѕвездите ги советуваат Биковите да се откажат од минатото и да престанат да ...

Астро прогноза за петок, 17 март

Еспресо

Априлски среќници: Два хороскопски знаци ќе бидат добитници на сите полиња

Еспресо - 17.03.2023

Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои ќе имаат многу, многу среќа во месецот пред нас, април. Ѕвездите им ветуваат радост, среќа и пробив во сите работи и на сите полиња. А кои се овие среќници – прочитајте понатаму.