TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за сабота (08.06.2024)

ТВ21 - 08.06.2024

ОВЕН (21. 3 – 20. 4) Некој се обидува да ја забави вашата активност на работа и да го намали вашиот ентузијазам. Аспектите на Месечината во Рак ви носат поддршка од Јарец, Водолија и Вага.

Дневен хороскоп за сабота (08.06.2024)

4NEWS - 08.06.2024

ОВЕН (21. 3 – 20. 4) Некој се обидува да ја забави вашата активност на работа и да го намали вашиот ентузијазам. Аспектите на Месечината во Рак ви носат поддршка од Јарец, Водолија и Вага.