TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џеј Ло ги избриша сите објави на instagram

Кајгана - 24.11.2022

Без објаснување, Џејл Ло ги изгасна профилите н на социјалните мрежи, поставувајќи црна фотографија на Instagram, пренесе Variety. Профилот го следат 226 милиони обожаватели, а од вторникот нема објави, додека профилната фотографија е заменета со ...

Џенифер Лопез ги избриша сите фотографии од „Инстаграм“

Репортер - 24.11.2022

ејачката Џенифер Лопез ги избриша сите фотографии и објави од „Инстаграм“. Без никаква најава на профилната објави само црна фотографија. Засега се нема огласено за што станува збор и никој од 227 милиони фанови не знае за што станува збор.

Џеј Ло ги избриша сите објави од Инстаграм и објави црна фотографија на профилот

ТВ21 - 24.11.2022

ЏЕНИФЕР Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм и сликата на профилот на сите социјални мрежи ја замени со црна слика. Пејачката и актерка не дала никакво објаснување, а нејзините 226 милиони следбеници на Инстаграм се прашуваат што се ...

Џеј Ло ги избриша сите објави на Инстаграм, постави црна профилна фотографија

Локално - 24.11.2022

Пејачката Џенифер Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и никој не знае што се случува. Таа не се огласи, ниту пак даде никакво објаснување. Во текот на оваа недела, Џенифер објави видео на Тикток на кое може да се види како ...

Ќе најави ли нешто важно? Џенифер Лопез ги избриша сите фотографии од својот профил и не стапува во контакт со фановите

Еспресо - 24.11.2022

На личниот профил пејачката Џенифер Лопез ја смени профилната фотографија и наместо не астави црна и, понатаму – ги избриша сите фотографии, пренесува Си-Ен-Ен. Сите претходни фотографии на нејзиниот верификуван профил беа избришани, а не беа ...

„Нешто големо мора да се случува“: Џенифер Лопез ги загрижи фановите! Стави црна „профилна“ и ги сокри сите објави на ...

Точка - 23.11.2022

Социјалните мрежи на Џенифер Лопез „потемнеа“ во вторникот, а следбениците се обидуваат да сфатат што значи тоа. Сите претходни објави на нејзиниот верифициран Инстаграм профил се сокриени и нема никакви нови објави на нејзините профили на Фејсбук, ...

Инстаграм профилот на Џенифер Лопез ги брише сите објави, а другите социјални канали се темни

Независен - 23.11.2022

САД – Без објаснување, сметките на социјалните мрежи на Џенифер Лопез станаа црни, а нејзиниот Инстаграм беше целосно избришан. Инстаграм профилот на пејачката, актерот и продуцентот – кој со 226 милиони следбеници е нејзината најследена платформа – ...

СЀ ПУКА ОД ЉУБОВ Џенифер Лопез и Бен Афлек конечно го објавија првото заедничко видео! (ВИДЕО)

+инфо - 23.11.2022

Планетарната ѕвезда, Џенифер Лопез го одбележа својот 52 роденден со серија фотографии на социјалните мрежи. Планетарната ѕвезда, Џенифер Лопез го одбележа својот 52 роденден со серија фотографии на социјалните мрежи.

ФОТО: Црна позадина, избришани фотографии – Што се случува со Џенифер Лопез?

Курир - 23.11.2022

Црни фотографии на местото на профилните слики осамнаа утрово на профилите на социјалните мрежи на Џенифер Лопез. Профилите на Фејсбук и Инстаграм се со црни фотографии, а според коментарите голем број објавени слики на нејзиниот профил на Инстаграм ...

ФОТОI Црна позадина, избришани фотографии на Џенифер Лопез

Нетпрес - 23.11.2022

Црни фотографии на местото на профилните слики осамнаа утрово на профилите на социјалните мрежи на Џенифер Лопез. Профилите на Фејсбук и Инстаграм се со црни фотографии, а според коментарите голем број објавени слики на нејзиниот профил на Инстаграм ...

Џеј Ло ги избриша сите објави од Инстаграм и објави црна фотографија на профилот

Zoom - 24.11.2022

ЏЕНИФЕР Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм и сликата на профилот на сите социјални мрежи ја замени со црна слика. Пејачката и актерка не дала никакво објаснување, а нејзините 226 милиони следбеници на Инстаграм се прашуваат што се ...