TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шерон Стоун во бикини го прослави 60-тиот роденден на плажа со 19 години помладиот дечко

Фемина - 13.03.2018

Шерон Стоун пред неколку дена зачекори во седмата деценија од животот. Славната актерка го прослави својот 60. роденден во бикини на плажа со нејзиниот нов партнер. Холивудската ѕвезда беше фотографирана додека си разменуваше бакнежи со 41-годишниот ...

Славната актерка ужива во прегратката на 19 години помлад маж

БркајРабота - 12.03.2018

Американката Шерон Стоун отпатува за Мајами заедно со својот 19 години помладиот маж. Патувањето во Мајами беше по повод 60 роденден на холивудската ѕвезда. Тие двајца го прославија роденденот, а топлото сончево време го искористија за сончање на ...

60 фотографии за 60 роденден на Шерон Стоун

Fashionel - 12.03.2018

Актерката Шерон Стоун викендов го прослави 60-тиот роденден. Во петокот се појави фотографија од неа на аеродром, во лежерно издание, со бел искинат џинс и информацијата дека оди за Мајами каде и ќе го прослави роденденот.

Шерон Стоун – подготвена за трет брак

МакМода - 12.03.2018

Глумицата Шерон Стоун го прослави својот 60-ти роденден, а на подарок наводно добила веренички прстен со дијаманти. Ае зборува дека славната глумица тајно се верила со својто 20-години помлад придрушник.

Шерон Стоун во бикини за 60-тиот роденден

Кајгана - 12.03.2018

Остана засекогаш запамтена по нејзината улога во „Основен инстинкт” од 1992 година. Пред два дена го прослави нејзиниот 60-ти роденден, а инстинкт не и недостасува - „фатена” е со мистериозно момче во ...

Во друштво на помладиот дечко: На 60 години „си грми“ по бикини на плажа

Таратур - 14.03.2018

Славната холивудска актерка Шерон Стоун пред неколку дена ја закоружи шестата деценија од животот изачекори во седмата, полнејќи 60 години. Актерката која своевремено важеше за еден од најатрактивните секс симболи во светот на шоубизнисот го ...

Шерон Стоун ја откри тајната на својата совршена фигура

Стандард - 12.03.2018

Пред само неколку дена, прекрасната актерка Шерон Стоун наполни 60 години. Талентираната Стоун ја сподели тајната на нејзиното совршено извајано тело. Во интервју за „Њујорк тајмс“ убавицата откри дека нејзината форма и се должи главно на редовното ...

(ФОТО) Шерон Стоун кажала „ДА“: 19 години помладиот Италијанец не штедел за дијамантскиот прстен

Женски магазин - 12.03.2018

Шерон Стоун (60) неодамна во едно интервју призна дека емотивно е исполнета, а за тоа е виновен нејзнионот дечко Ангел Болф (41), италијански претприемач, за кој актерката се свршила. Шерон и Ангел се фотграфирани заедно и тоа во жешкото Мајами каде ...

Шерон Стоун ја открива тајната на совршено тело: Како на 60 години да изгледате како неа?

Женски магазин - 14.03.2018

Шерон Стоун ја сподели тајната на која го должи своето совршено тело дури на 60 години. Во интервјуто за "Њујорк тајмс", убавицата откри дека нејзината убава форма главно се должи на нејзиното редовно движење, а особено на нејзината обука за пилатес.