TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 30 јуни: Пред вас е убав период за љубов!

Слободен Печат - 30.06.2020

Овен Освен сензацијата на којашто работите, денес ќе се занимавате со интуитивни содржини, што ќе ги внесувате во љубовниот живот. Сите што работат во сенка, денес ќе добијат добар поттик. Другите ќе се занимаваат со суптилни вибрации на работа.

Дневен хороскоп за 30. јуни 2020 година

Канал5 - 30.06.2020

Дневен хороскоп за вторник , 30. јуни 2020 година. Рак 22.6-22.7. Љубов Ќе одработите уште некои работи од минатото , за да можете посмело да тргнете натаму. Нема да ви биде лесно , но ќе бидете доследни.

Дневен хороскоп (30.6.2020)

Kumanovo News - 30.06.2020

Дневен хороскоп Овен Денес денот нема да тече според вашите очекувања, но тоа не значи дека треба да се повлечете од играта. Не сфаќате што се случува на љубовниот план, но убедени сте дека кај вас се будат некои нови емоции.

Хороскоп за вторник (30.06.2020)

Нетпрес - 30.06.2020

ОВЕН Може да очекувате поволен период во кој ќе успеете да ги решите работните проблеми кои ве оптоваруваат. Искрени сте кон личноста која ви се допаѓа и се надевате дека таа ќе ви возврати. Ќе ви годи спортување.

Дневен хороскоп за вторник (30. јуни 2020)

ТВ21 - 30.06.2020

ОВЕН Работа: Може да очекувате поволен период во кој ќе успеете да ги решите работните проблеми кои ве оптоваруваат. Љубов: Искрени сте кон личноста која ви се допаѓа и се надевате дека таа ќе ви возврати. Здравје: Ќе ви годи спортување.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Сите очи ќе бидат вперени во еден знак

Хаштаг - 30.06.2020

Овен Ве очекува прилично опуштен ден за време на кој нема да бидете зафатени со обврски. Може да се надевате на одмор. Ви се допаѓа личност која е малку повлечена, односно не покажува емоции исто како и вие.

Дневен хороскоп за вторник: Еден знак ќе ужива во слободата

Женски магазин - 30.06.2020

Овен Ве очекува прилочно опуштен ден за време на кој нема да бидете зафатени со работа. Може да се надевате на одмор. Ви се допаѓа личност која е малку повлечена, односно не покажува емоции исто како и вие.

Месечен хороскоп за јули 2020 година

Скопје24 - 29.06.2020

Овен Во текот на првиот летен месец родените во знакот на овен нема да имаат претерана среќа на полето на кариерата и финансиите. Пред се тоа ќе се однесува на оние кои очекуваат на своето работно место да бидат иновативни и креативни.

Дневен хороскоп: Што ви носи овој понеделник?

iPortal - 29.06.2020

ОВЕН Не се откажувате од амбициите кои ги имате но моментално време е да прифатите дека нема да оди сѐ онака како што сте замислиле. Не ве очекуваат промени на љубовно поле денес. Чувствителен желудник.

Дневен хороскоп: Понеделник (29.Јуни,2020 година)

Вистина.мк - 29.06.2020

ОВЕН Немате доволно доверба во работното опкружување и можно е поради тоа работните тајни да ги чувате за себе. Можно е партнерот да ви покажува незадоволство. На полето љубов ви следува криза. Внесувајте повеќе течности.

Хороскоп за вторник, 30 јуни

Кумановски м. - 30.06.2020

ОВЕН Работа: Може да очекувате поволен период во кој ќе успеете да ги решите работните проблеми кои ве оптоваруваат. Љубов: Искрени сте кон личноста која ви се допаѓа и се надевате дека таа ќе ви возврати. Здравје: Ќе ви годи спортување.

Дневен хороскоп: Еве за кого овој ден ќе биде за паметење

iPortal - 30.06.2020

Рак 22.6-22.7. Љубов Ќе одработите уште некои работи од минатото , за да можете посмело да тргнете натаму. Нема да ви биде лесно , но ќе бидете доследни. Кариера Ќе ви обрнат внимание и ќе може да си го изразите своето мислење.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП (29.6.2020)

Kumanovo News - 29.06.2020

ДНЕВЕН ХОРОСКОП Овен Денес ќе се обидете да дојдете до некоја поубава позиција на работата, меѓутоа тоа ќе можете да го постигнете само половично. Доколку сте скарани со вашиот партнер, денес не очекувајте лесен расплет на настаните.

Дневен хороскоп за 29. јуни 2020 година

Канал5 - 29.06.2020

Дневен хороскоп за понеделник , 29. јуни 2020 година. Рак 22.6-22.7. Љубов Убавиот развој на личните односи ќе ве натера да ги подобрите со идеја за излегување , каде убаво ќе си поминете.

Дневен хороскоп за 29 јуни: Нови познанства, нови колеги, нови работни предизвици…

Слободен Печат - 29.06.2020

Овен Чувствувате тага за некои пријатни или далечни сеќавања. Нема причина да ја обвинувате вашата околина за деловно-финансиските грешки, премногу изречени зборови не донесуваат решение. На работа ќе имате можност да ја покажете вашата снаодливост, ...

Дневен хороскоп (29 јуни 2020)

Нетпрес - 29.06.2020

ОВЕН Немате доволно доверба во работното опкружување и можно е поради тоа работните тајни да ги чувате за себе. Можно е партнерот да ви покажува незадоволство. На полето љубов ви следува криза. Внесувајте повеќе течности.

Дневен хороскоп за понеделник (29. јуни 2020)

ТВ21 - 29.06.2020

ОВЕН Работа: Немате доволно доверба во работното опкружување и можно е поради тоа работните тајни да ги чувате за себе. Љубов: Можно е партнерот да ви покажува незадоволство. На полето љубов ви следува криза. Здравје: Внесувајте повеќе течности.

Дневен хороскоп за понеделник, 29.06.2020: Бидете реални, не можете да очекувате партнерот да ги оствари сите ваши ...

Екран - 29.06.2020

Овен Љубов: Емотивни искри или летаргија во односот со саканото лице не треба да ги доживеете како нов „љубовен самрак“. Работа: Постојат соработници кои одеднаш ги нарушуваат вашите планови.

Неделен хороскоп 29.06.2020 до 04.07.2020

Денар - 29.06.2020

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Работната комуникација засега не ви е многу силна страна, како да не умеете на вистински начин да се изразите. ЉУБОВ: На полето на љубовта ве очекуваат нови случувања со лице кое го познавате веќе подолго време.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еден знак ќе сонува за личност која ја знае од неодамна

Хаштаг - 29.06.2020

Овен Доколку останете доволно сконцентрирани на задачите кои ги имате. Ви следи зближување со симпатијата. Може да очекувате дека ќе бидете среќни во вашата нова врска. Бик Доколку не сте подготвени да се посветите на обврските, ќе имате некои ...

Дневен хороскоп за понеделник: Првиот ден од неделата носи проблеми за еден знак

Женски магазин - 29.06.2020

Овен Доколку останете доволно сконцентрирани на деловните задачи кои ги имате, ќе успеете да остварите добра состојба на работа. Ви следи зближување со симпатијата. Може да очекувате дека ќе бидете среќни во вашата нова врска.

Дневен Хороскоп (29.06) понеделник

Порта - 28.06.2020

ОВЕН Не се откажувате од амбициите кои ги имате но моментално време е да прифатите дека нема да оди сѐ онака како што сте замислиле. Не ве очекуваат промени на љубовно поле денес. Чувствителен желудник.

Неделен хороскоп 29 јуни – 6 јули 2020 година

Скопје24 - 28.06.2020

Рак 22.6-22.7. Љубов Ако и натаму барате сродна душа , обрнете внимание на личностите со кои соработувате. Некому веројатно се допаѓате и едвај чека тоа да го забележите. Ако сте во врска , вашиот однос ќе биде стабилен, но со одредени компромиси.

Убави вести за Овенот, неповолен ден за Стрелецот: Дневен хороскоп (28.06.2020)

Скопје24 - 28.06.2020

Овен (21.03 – 20.04) Викендот ќе ви започне со убава вест. Остатокот искористете го за мал шопинг и мала прошетка. Постои голема можност да запознаете некоја личност која ќе биде дел од вашата иднина. Опуштете се и бидете искрени.

Дневен хороскоп: Дознајте за кого ѕвездите предвидуваат поттик за љубов и работа

iPortal - 28.06.2020

Рак 22.6-22.7. Љубов Ќе бидете многу успешни и витални во сексуалниот живот . На тој начин ќе ја збогатите својата врска и ќе се послужите со интуицијата. Кариера Ако ви се пристори дека ве кочат , знајте дека тоа нема долго да трае и вие ќе го ...