TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Има нова девојка!

Попара - 24.09.2018

Познатиот актер во врска со актерката 39 години помлада од него. Откако врската со Лусил Соле “пукнала”, Ал Пачино (78) одлучи да продолжи понатаму. Странските медиуми пишуваат дека актерот веќе некое време е во врска со актерката Митал Дохан (39).

Ал Пачино има нова девојка, 39 години помлада од него

Кајгана - 24.09.2018

Како што пренесува извор близок до актерот за „Page Six“, славниот Ал Пачино има нова љубов. Легендарниот 78-годишен актер е во врска со 39-годишна израелска актерка и пејачка Меитал Дохан.

Ал Пачино има нова девојка

Репортер - 24.09.2018

Легендарниот 78-годишен актер е во врска со 39-годишна израелска актерка и пејачка Меитал Дохан. Ал Пачино и актерката, позната по американската комична серија „Weeds“, за прв пат се видени заедно во еден ресторан во Лос Анџелес, а од тогаш тие ...

Мераклија на многу помлади: Пачино во врска со 39-годишната израелска актерка?

Таратур - 24.09.2018

Според информациите кои ги сподели неименуван избор близок на актерската легенда Ал Пачино за „Page Six“, славниот 78-годишен актер е во врска со 39-годишна израелска актерка и пејачка Мејтал Дохан.

Ал Пачино има нова жена во својот живот

Стандард - 23.09.2018

Според западните медиуми, филмската легенда Ал Пачино има нова жена во својот живот и е точно половина од неговата возраст. 78-годишниот актер излегува со 39-годишната израелска актерка и пејачка Меитал Дохан. „Тие се гледаат веќе неколку месеци.

Ал Пачино има нова жена во својот живот

Локално - 23.09.2018

Според западните медиуми, филмската легенда Ал Пачино има нова жена во својот живот и е точно половина од неговата возраст. 78-годишниот актер излегува со 39-годишната израелска актерка и пејачка Меитал Дохан. „Тие се гледаат веќе неколку месеци.