TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО | Бесниот бик ја фрлил како партал: „Жената ја молеле да се тргне од патот, но таа не ги послушала“

Во Центар - 18.05.2024

Очевидците на инцидентот почнале да врескаат Застрашувачко видео снимено на плажата Ла Фортуна, во близина на мексиканскиот град Сан Лукас, кружи на социјалните мрежи . Туристката се обидела да собере работи, кога бикот и се приближил.

Побеснет бик фрла жена како да е кукла- ја молеле да не му приоѓа, не ги послушала (ВИДЕО)

Канал5 - 18.05.2024

На социјалните мрежи кружи застрашувачко видео снимено на плажата Ла Фортуна, во близина на мексиканскиот град Сан Лукас. Туристка се обидела да ги собере работите, кога бик опасно ѝ се приближил.

ВИДЕО | Бесниот бик ја фрлил како партал: „Жената ја молеле да се тргне од патот, но таа не ги послушала“

Пулс24 - 18.05.2024

Очевидците на инцидентот почнале да врескаатЗастрашувачко видео снимено на плажата Ла Фортуна, во близина на мексиканскиот град Сан Лукас, кружи на социјалните мрежи .Туристката се обидела да собере работи, кога бикот и се приближил.