TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Keјти Пери и Орландо Блум повторно заедно

Алсат-М - 14.02.2018

Според пишувањата на светските медиуми, акерот Орландо Блум и пејачката Кејти Пери успеале да ги надминат проблемите од минатото и да ја продолжат својата врска. Тие се разделија во март 2017 година, а по неполна година одлучија да и дадат втора ...

ЗАЕДНО ПО ГОДИНА ДЕНА: Познатиот актер Орландо Блум и се врати на поранешната љубов

Женски магазин - 15.02.2018

Според пишувања на светските медиуми, актерот Орландо Блум и пејачката Кети Пери успеале да ги надминат проблемите од минатото, и повторно да ја продолжат својата емотивна врска. Блум и Пери раскинаа во март 2017-та а после неполна година дена ...