TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Милица Тодоровиќ се претвори во ѓавол

Репортер - 14.06.2018

Српската пејачка Милица Тодоровиќ ја претстави новата песната Show program. Во спотот таа е облечена како ѓавол, а во него се појавуваат тројца момци со маски. На промоцијата на нејзиниот нов хит присуствуваа нејзините колеги, семејството, но и ...

Фото: „Жешката“ Милица во црвено

Канал5 - 14.06.2018

Српската пејачка Милица Тодоровиќ направи вистинско шоу на промоцијата на својата нова песна „Шоу програм“. Провокативната Милица на сцената се појави во тесен црвен комплет кој ги истакна сите нејзини облини.

(ВИДЕО) Гола и ранета: Милица Павловиќ се соблече пред Аца Лукас!

iPortal - 13.06.2018

Милица Павловиќ иако не е толку долго на естрадата, сепак секогаш знае да го привлече вниманието, но и да направи добра песна. Овој пат, тоа беше со Аца Лукас, со кого го сними дуетот “Кидаш ме“.

Милица проговори за наводната афера со Лукас во шоуто на Амиџи

Репортер - 13.06.2018

Милица Павловиќ и Аца Лукас по повод новата снимена песна „Кидаш ме“ и спотот за неа гостуваа во емисијата „Амиџи шоу“. Нивниот домаќин Огњен ги прашал дали се во врска бидејќи во јавноста се појавија шпекулации за нивната љубовна романса.

Сега е и официјално! Милица Павловиќ се соблече гола за Аца Лукас

Попара - 14.06.2018

Милица Павловиќ заедно со Аца Лукас го сними дуетот “Кидаш ме“. Тие порачаа дека веруваат во оваа песна и дека се надеваат дека ќе најде пат до срцата на публика. Милица и Аца за оваа песна снимија и спот.