TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Музичарот Лени Кравиц има нова љубов – фатен е со поранешната на Фернандез

Еспресо - 18.03.2023

Музичарот Лени Кравиц (58) е виден во Лос Анџелес, каде се шета по продавниците во друштво на мексиканската манекенка и инфлуенсер Ана Паула Вале (26),пишуваат американските ...

(ФОТО) Кружат гласини за новата љубовна романса на Лени Кравиц: „Уловен“ со 32 години помлада манекенка

Точка - 18.03.2023

Легендарниот музичар Лени Кравиц (58) наводно веќе некое време е во љубовна врска со манекенката Ана Паула Вале (26). Неколкупати се видени во јавноста, а папараците вчера ги фотографирале пред бутик во Лос Анџелес.

Лени Кравитц во врска со 32 помлада манекенка

Репортер - 18.03.2023

Музичарот Лени Кравиц (58) е виден во Лос Анџелес, каде се шета по продавниците во друштво на мексиканската манекенка и инфлуенсер Ана Паула Вале (26). Фотографите ги фатиле како заедно излегуваат од автомобил, кој го паркирале пред продавница за ...

Кружат гласини за нова љубовна врска на Лени Кравиц којшто бил фотографиран со 32 години помладата манекенка

Точка - 18.03.2023

Легендарниот музичар Лени Кравиц (58), наводно веќе подолго време е во љубовна врска со манекенката Ана Пол Вале (26). Тие неколку пати биле забележани во јавноста, а папарацо фотографите вчера ги фотографирале пред некој бутик во Лос Анџелес.