TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Фото) „Се бакнуваме како тинејџери“: Шер проговори за врската со младото момче

Еспресо - 26.11.2022

Шер ги сподели деталите од романсата со нејзиното момче, кое е 40 години помладо од неа. 76-годишната пејачка Шер проговори за врската со нејзиното младо момче, 36-годишниот музички продуцент Александар Едвардс.

Шер за врската со 40 години помладото момче: „Се бакнуваме како тинејџери“

Точка - 26.11.2022

Веста дека легендарната пејачка Шер (76) е во врска со 40 години помладиот пејач Александар Едвардс (36), изненадила многумина. Меѓутоа, нејзините многубројни фанови не се срамеле да ѝ постават на пејачката непријатни прашања во врска со изборот на ...

Шер за 40 години помладиот дечко: Знам, и мене ми е чудно

Кајгана - 26.11.2022

Славната пејачка Шер на Twitter сподели фотографија од нејзиното 40 години помладото момче Александар Едвардс, објаснувајќи дека „љубовта не познава математика“. „Ова им изгледа чудно на другите, па дури и на мене, но љубовта не знае математика“, ...