TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Холивудската актерка: Бевме киднапирани, непознати мажи ни се закануваа со оружје

+инфо - 14.01.2021

Актерката Ребел Вилсон (40), која го привлекува вниманието во последните неколку месеци со неверојатна трансформација на изгледот, откри дека била жртва на вооружено киднапирање во Африка, пишуваат странските медиуми.

Славната актерка се отвори за ужасното искуство што го доживеа: „Ме киднапираа“

Попара - 14.01.2021

Популарната комичарка и актерка Ребел Вилсон, која неодамна изненади со својата неверојатна трансформација, објавувајќи дека изгубила дури 18 килограми, повторно се најде во центарот на вниманието на јавноста по нејзиното шокантно признание дека ...