TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ПОВИКАЈТЕ ПОЖАРНИКАРИ: Роденденската торта на Бајден хит на мрежите/ФОТО

Вечер Прес - 24.11.2023

Американскиот претседател Џо Бајден неодамна го прослави својот 81 роденден, а фотографијата на која позира со торта стана тема на бројни шеги и мемиња на социјалните мрежи. Имено, Бајден насмеан позираше со роденденска торта на која беа запалени 81 ...

Потполно е јасно зошто оваа фотографија од роденденот на Бајден е хит на интернет, смешните реакции не стивнуваат

Точка - 24.11.2023

Американскиот претседател Џо Бајден неодамна го прослави својот 81-ви роденден, а фотографијата на која позира со торта стана предмет на бројни шеги и мемиња на социјалните мрежи. Имено, Бајден насмеан позирал со роденденската торта на која биле ...

Фото: Роденденската торта на Бајден

Канал5 - 24.11.2023

Американскиот претседател Џо Бајден во понеделникот го прослави својот 81 роденден. Фотографија на која позира со торта и запали 81 свеќа стана хит на социјалните мрежи. Бидејќи ги имаше толку многу на мала област, свеќите се споија во голем пламен.

Роденденската торта на Бајден со 81 свеќа стана хит на мрежите

Кумановски м. - 24.11.2023

Американскиот претседател Џозеф Бајден неодамна го прослави својот 81 роденден, а фотографијата на која позира со торта стана тема на бројни шеги и мемиња на социјалните мрежи. Имено, Бајден насмеан позираше со роденденска торта на која беа запалени ...

Роденденската торта на Бајден е хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Канал5 - 24.11.2023

Американскиот претседател Џо Бајден неодамна го прослави својот 81 роденден, а фотографијата на која позира со торта стана тема на бројни шеги и мемиња на социјалните мрежи. Имено, Бајден насмеан позира покрај роденденска торта на која беа запалени ...

Сосема е јасно зошто оваа фотографија од роденденот на Бајден е хит на интернет

Во Центар - 24.11.2023

Американскиот претседател Џо Бајден неодамна го прослави својот 81 роденден, а фотографијата на која позира со торта стана тема на бројни шеги и мемиња на социјалните мрежи. Имено, Бајден насмеан позираше покрај роденденска торта на која беа ...