TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мама Викторија задоволна од изборот на синот Ромео Бекам

Канал5 - 20.03.2019

Мегапопуларната џет-сетерка Викторија Бекам бурно реагираше на информациите дека нејзиниот најстар син Бруклин е во врска со пејачката Рита Ора. Но, мама Викторија сега е задоволна од изборот на нејзиниот среден син 16-годишниот Ромео.

Синот на Бекам излегува со детската актерска ѕвезда Мили Боби Браун

Локално - 20.03.2019

Откако Бруклин Бекам ја замени својата поранешна девојка, Клави Грејс Мориц, со Хана Крст, стана јасно дека неговиот помлад брат, Ромео, исто така, излегува со девојка. Вториот син на Давид и Викторија Бекам, започна да излегува со Мили Боби Браун ...

Младиот Бекам е во врска со 15 годишна актерска суперѕвезда

Канал5 - 19.03.2019

Синот на Дејвид и Викторија Бекам , Ромео (16) , е во врска со една година помладата актерка Мили Боби Браун. Тинејџерската двојка се запознала уште во 2016 година , кога Мили заедно со дејвид Бекам била една од презентерките на гала доделувањето на ...

Помладиот син на Дејвид Бекам е во врска со актерката од серијата „Stranger Things“

Вистина.мк - 19.03.2019

Ромео Бекам, помладиот син на Викторија и Дејвид Бекам е во врска со Мили Боби Браун, актерката од хит серијата “Stranger Things”. Познатиот пар се запознал пред три години на хуминатарна гала вечер на Уницеф кога Милие како една од амбасадорките на ...