TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

За само 24 часа Антониа Гиговска собра 10.000 лајкови на оваа фотографија!

Слободен Печат - 11.11.2019

Погледнете што објави младата пејачка... Една од нашите најпознати пејачки, младата Антониа Гиговска со последната објавена фотка на Инстаграм го „ запали “ интернет сообраќајот во нашата земја.

Антониа Гиговска позира без градник, фановите во шок

Убавина и Здравје - 11.11.2019

Младата и талентирана Антониа Гиговска деновиве одмараше во Банско, а од таму ги изненади фановите со неколку фотографии на кои позира во провокативно издание. Пејачката на една од фотките не носи градник, а во прв план се нејзините гради, додека, ...

Антониа Гиговска објави жешка фотографија на која позира без градник, а првиот коментар го доби токму од него

Вистина.мк - 11.11.2019

Македонската млада пејачка Aнтониа Гиговска во региоалното музичко шоу „Пинкови ѕвездички алл старс“ остави силен впечаток со својот глас и стас. Имено, пејачката често добивше пофали на сметка на своите вокални способности, но и на сметка на ...

ФОТО: Антониа Гиговска со „провокативна фотка го запали Инстаграм

Press24 - 10.11.2019

Македонската пејачка, Антониа Гиговска, која од неодамна е во врска со форнтменот на „Либеро бенд“, Иван Јованов, објави многу провокативна фотографија на Инстаграм, со што ги разбуди машките фантазии.