TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нови главоболки за Роналд Куман

SportMedia - 16.09.2021

Поразот и лошата игра на Барселона против Баерн Минхен на отварањето на Лигата на шампиони не се единствени проблеми за тренерот, Роналд Куман. Жорди Алба и Педри ќе мора да бидат надвор од терените поради повредите кои ги заработија токму на овој ...

Нови лоши вести за Куман и Барселона

Спортски

Педри и Жорди Алба се повредиле против Баерн

MTM

Алба и Педри паузираат поради повреди

Дриблинг

Педри и Жорди Алба се повредиле против Баерн

Точка

Нема крај на проблемите за Барселона: Се повредија Алба и Педри

Спортски

Куман има ултиматум, Барди му спрема отказ на Холанѓанецот

Спортманија

Sport M Спортклуб Дерби Екипа Zoom