TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Погледнете ја прекрасната Бјанка Бри: Ќерката на Жан Клод ван Дам, тргна по стапките на својот татко! (ФОТО)

Слободен Печат - 17.10.2020

Жан Клод ван Дам беше еден од најпознатите акциони актери во текот на 90-те години. И покрај тоа што е во шестата деценија од животот, актерот се уште може да се пофали со неверојатната ...

Малата Бјанка израсна во вистинска убавица: Наследничката на Жан Клод ван Дам остава без зборови

Хаштаг - 17.10.2020

Жан Клод ван Дам беше еден од најпопуларните актери во акционите филмови од 90 - тите години, а иако за неколку месеци ќе наполни 60 години, актерот и понатаму може да се пофали со неверојатната форма.

Девојка од милион долари: Ќерката на Жан-Клод Ван Дам тргна по стапките на легендата

Кајгана - 17.10.2020

Продорен поглед, шармантна насмевка и се разбира, зачудувачки шпаги. Оваа дама е вистинска убавица и сериозна спортистка, и тоа не изненадува, бидејќи таа е ќерка на Жан-Клои Ван Дам. Бјанка Брижит веќе постигна голем успех во спортот и филмот, а ...

Ќерката на Жан Клод ван Дам има што да покаже – тело од милион долари

Точка - 17.10.2020

Жан Клод ван Дам беше еден од најпознатите акциони актери во текот на 90-те години, а иако за два дена треба да наполни 60 години, актерот и понатаму може да се пофали со неверојатната фигура на тело.