TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Малолетничка со трактор прегазила пешак во Струмица

Press24 - 11.06.2024

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмичко

Слободен Печат - 11.06.2024

Дваесет и шестгодишно момче е тешко повредено откако бил прегазен од трактор управуван од малолетничка. Увид на местото извршила екипа на Полициската станица ...

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица

Макфакс - 11.06.2024

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.

Малолетничка со трактор прегазила пешак

Скопје1 - 11.06.2024

На 10.06.2024 во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица

Опсервер - 11.06.2024

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.

Малолетничка управувала со трактор и прегазила пешак

Локално - 11.06.2024

Малолетничка која возела трактор, прегазила пешак во струмичко, информираат од Струмичката полиција. Според МВР, синоќа во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, ...

Малолетно девојче возело нерегистриран трактор – тешко повредила пешак

А1 On - 11.06.2024

Малолетно девојче од село Иловица управувала со нерегистриран трактор и згазила 26-годишен пешак. „На 10.6.2024 во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор ...

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица

Скопје инфо - 11.06.2024

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.

Малолетничка со трактор прегазила пешак во Струмица

ММС - 11.06.2024

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица

24Инфо - 11.06.2024

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.

Трактор управуван од малолетничка удрил во пешак во струмичко

Курир - 11.06.2024

На 10.06.2024 во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.

Малолетничка со трактор прегази пешак

МКД - 11.06.2024

Вчера во 21.30 часот во полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица

Centar - 11.06.2024

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.