TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО | Пејачката Џеси Џеј со емотивна објава: Го изгубив бебето, не можам да ги контролирам своите емоции

Слободен Печат - 25.11.2021

Пејачката Џеси Џеј објави дека доживеала спонтан абортус. Џеси на својот инстаграм-профил објави фотографија на која држи тест за бременост. Таа не откри колку време е бремена, но откри дека на третиот ултразвук дознала дека чукањето на срцето на ...

Џеси Џеј го загубила бебето: Пејачката објави расплакана фотографија на Инстаграм, скршена и очајна: „Неговото срце ...

Точка - 25.11.2021

Пејачката Џеси Џеј на Инстаграм откри дека го загубила бебето, кое го зачнала со вештачко оплодување. Имено, пејачката чие вистинско име е Џесика Корниш (33) споделила расплакана фотографија со своите следбеници и го опишала својот пат до ...

Решив сама да одгледувам дете, но неговото срце престана да чука: Тажна исповед на Џеси Џеј по спонтаниот абортус

Женски магазин - 25.11.2021

Бројните планови кои ги направила паднале во вода кога ѝ рекле дека срцето на бебето не чука повеќе... Светски познатата пејачка Џеси Џеј преку социјалната мрежа Инстаграм, со фотографијата на која е во кревет и со тест за бременост, објави дека ...

Џеси Џеј расплакана објави емотивна исповед: „Го изгубив бебето, нема срцева акција“

Црнобело - 25.11.2021

Џеси Џеј објави фотографија на која е со насолзени очи и тест за бременост во раката. Таа си ја отвори душата дека одлучила да има бебе сама, затоа што дете е сè што си посакувала во животот, но на третиот скен немало срцева акција.

„На бебето престана да му чука срцето“, низ солзи раскажа пејачката Џеси Џеј за загубата

ММС - 25.11.2021

Пејачката Џеси Џеј откри дека го изгубила бебето, кое го зачнала со вештачко оплодување. Пејачката чие вистинско име е Џесика Корниш (33) споделила расплакана фотографија на своите следбеници на Инстаграм и го опишала својот пат кон блажената ...

Џеси Џеј ја сподели болката по загубеното бебе

Fashionel - 24.11.2021

Пејачката Џеси Џеј на социјалните мрежи сподели тажни вести, кои изненадија многумина. Нејзината објава ви ја пренесуваме во продолжение: View this post on Instagram A post shared by Jessie J (@jessiej) „Вчера наутро се смеев со пријател, велејќи ...

ЕМОТИВНА ИСПОВЕД: Славната пејачка го изгуби нероденото бебе

Курир - 25.11.2021

Пејачката Џеси Џеј на социјалните мрежи сподели тажни вести. Таа на Инстаграм сподели фотографија на која е со солзи во очите и пишува дека трагично го изгубила своето неродено бебе, откако немало срцева акција. Ова е нејзината емотивната исповед.