TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Фото) Снеже Велков конечно ги покажа синовите

Репортер - 21.07.2019

Водителката Снеже Велков на „Инстаграм“ неодамна објави прва заедничка фотографија со своите синови Дарин и Ален. „Мамо, мамо, селфи си правиш? Чек да видам“, напиша покрај сликата. Снеже речиси никогаш не објавува семејни слики на социјалните ...

(ФОТО) Селфи со мама: Снеже Велков искрено за синовите

Женски магазин - 21.07.2019

Од девојчето кое ја водеше тинејџерската емисија „Ред хот“, преку новинарка и уредничка на естрадниот Тв магазин „Бекстејџ“, до македонска домаќинка од Белград во лиценцираните Тв шоуа „Икс фактор“ и „Големиот брат“, препознатливото тв лице Снеже ...

(ФОТО) Селфи со мама: Снеже Велков искрено за синовите

Скопје24 - 21.07.2019

Од девојчето кое ја водеше тинејџерската емисија „Ред хот“, преку новинарка и уредничка на естрадниот Тв магазин „Бекстејџ“, до македонска домаќинка од Белград во лиценцираните Тв шоуа „Икс фактор“ и „Големиот брат“, препознатливото тв лице Снеже ...