TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Битолчанец осомничен дека полово злоупотребил душевно болно лице и чинот го пренесувал во живо на Јутјуб

360 степени - 29.05.2024

На предлог на надлежниот јавен обвинител, Основниот суд во Битола на осомничениот му одредил мерка притвор од 30 дена Дваесет и тригодишен битолчанец е осомничен дека полово злоупотребил лице со трајно душно заболување, а чинот го снимал и го ...

23-годишен битолчанец полово злоупотребил лице со трајно душевно заболување и чинот го пренесувал во живо на Јутјуб

ТВ21 - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

Во живо на интернет 23-годишник од Битола силувал лице со душевно заболување

Скопје инфо - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола започна истрага против 23-годишен маж осомничен за полова злоупотреба на немоќно лице. На 23 април, во својот дом, осомничениот злоупотребил лице со трајно душевно заболување, го натерал да изврши полово дејствие ...

Битолчанец силувал лице со трајно душевно заболување, чинот го снимал и го пренесувал во живо на Youtube

4NEWS - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

Притвор за 23-годишен битолчанец поради полова злоупотреба на немоќно лице

Фокус - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

УЖАС: 23-годишник силувал немоќно лице, половата злоупотреба ја пренесувал во живо на Интернет!

Курир - 29.05.2024

На 23 април, во својот дом во Битола, осомничениот полово злоупотребил лице со трајно душевно заболување, го навел да изврши полово дејствие, а чинот го снимал и го пренесувал во живо на регистриран канал на Youtube.

Битолчанец силувал лице со трајно душевно заболување, чинот го снимал и го пренесувал во живо

Макфакс - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

Истрага за полова злоупотреба на немоќно лице во Битола

24Инфо - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

Битолчанец силувал лице со трајно душевно заболување, чинот го снимал и го пренесувал во живо

Опсервер - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

30 дена притвор за 23-годишен битолчанец кој сексуално злоупотребил душевно болно лице и чинот го пренесувал во живо на ...

Сакам да кажам - 29.05.2024

Притвор во траење од 30 дена доби 23-годишен битолчанец кој сексуално злоупотребил душевно болно лице и чиот го пренесувал на живо на Јутјуб, соопшти Обвинителството. Основното јавно обвинителство (ОЈО) Битола донесе Наредба за спроведување истражна ...

Снимал и го пренесувал во живо на Јутјуб – Истрага за битолчанец за полова злоупотреба на немоќно лице

ММС - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

Ужас во Битола: Силувал немоќно лице и чинот го пренесувал во живо на „Youtube“

Локално - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

23-годишен битолчанец силувал лице со трајно душевно заболување, го снимал и пренесувал на Youtube

Сител - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

СИЛУВАЛ ЛИЦЕ СО ДУШЕВНО ЗАБОЛУВАЊЕ И ПРЕНЕСУВАЛ НА ЈУТЈУБ Судот му определи притвор на 23-годишник од Битола

+инфо - 29.05.2024

На 23 април, во својот дом во Битола, осомничениот полово злоупотребил лице со трајно душевно заболување, го навел да изврши полово дејствие, а чинот го снимал и го пренесувал во живо на регистриран канал на Јутјуб.

Силувал лице со трајно душевно заболување, грозниот чин го снимал и го пренесувал во живо

Нетпрес - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник од Битола, осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

Хорор во Битола: Младо лице полово злоупотребил лице со трајно душевно заболување, го снимал и објавил

Скопје1 - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

Ужас во Битола: 23-годишник силувал лице со трајно душевно заболување, чинот го пренесувал во живо

Press24 - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

Битолчанец полово злоупотребил немоќно лице и снимал за Youtube

Фактор - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола со наредба спроведува кривична постапка против 23-годишен битолчанец за полова злоупотреба на немоќно лице и одреден му е притвор од 30 дена. На 23 април, во својот дом во Битола, осомничениот полово злоупотребил ...

Битолчанец силувал лице со трајно душевно заболување и чинот го пренесувал во живо на Јутјуб

Lider - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

Истрага за полов напад на немоќно лице во Битола – сѐ е пренесувано на Јутуб

Независен - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело „полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик“, а Судот му определи мерка притвор во ...

Битлочанец силувал лице со трајно душевно заболување и пренесувал во живо на Youtube

А1 On - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик.

Битолчанец осомничен дека полово злоупотребил душевно болно лице и чинот го пренесувал во живо на Јутјуб

365 - 29.05.2024

Дваесет и тригодишен битолчанец е осомничен дека полово злоупотребил лице со трајно душно заболување, а чинот го снимал и го пренесувал во живо на Јутјуб, соопшти Јавното обвинителство на Република Северна Македонија.

Битолчанец осомничен дека полово злоупотребил душевно болно лице и чинот го пренесувал на Јутјуб

Алсат-М - 29.05.2024

Дваесет и тригодишен битолчанец е осомничен дека полово злоупотребил лице со трајно душно заболување, а чинот го снимал и го пренесувал во живо на Јутјуб, соопшти Јавното обвинителство. Оттаму информираат дека Основното јавно обвинителство Битола ...

Битолчанец силувал немоќно лице и чинот го пренесувал на Јутуб

Слободен Печат - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице. Како што информираат од Обвинителство, осомничениот на 23 април, во својот дом ...

23-годишен битолчанец на You tube пренесувал како полово злоупотребува лице со трајно душевно заболување

еМагазин - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик. „На 23.

Истрага за полова злоупотреба на немоќно лице во Битола

Канал5 - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело „полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик“.

Истрага за полова злоупотреба на немоќно лице во Битола

Н.Македонија - 29.05.2024

Основното јавно обвинителство Битола донесе наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело „полова злоупотреба на немоќно лице од член 187 став 1 од Кривичниот законик“, а Судот му определи мерка притвор во ...

Натерал душевно болен човек на сексуален чин и во живо го пренесувал на Јутјуб

МКД - 29.05.2024

ОЈО отвори истрага, а на осомничениот му е определен притвор Дваесет и тригодишен битолчанец е осомничен дека полово злоупотребил лице со трајно душно заболување, а чинот го снимал и го пренесувал во живо на Јутјуб, соопшти Јавното обвинителство на ...