TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Неколку лица тепале скопјанец на улица

еМагазин - 11.09.2019

На 11.09.2019 во 00.20 часот во СВР Скопје, Ј.Х.(31) од Скопје пријавил дека на 10.09.2019 околу 20.10 часот на ул.„365“ бил физички нападнат од неколку лица, информира МВР. Причина за нападот било претходно меѓусебно недоразбирање.

Двајца натепале дете во училишен двор

+инфо - 11.09.2019

Во 9.10 часот вчера во СВР Скопје, Б.М.(45) од село Арачиново, скопско, пријавил дека околу 7.25 часот во училишен двор на ул.„Костурска’’ физички бил нападнат неговиот малолетен син од Б.Н. и В.Н. Причина за нападот било меѓусебно недоразбирање.

Скопјанец бил физички нападнат од неколку лица

Сител - 11.09.2019

На 11.09.2019 во 00.20 часот во СВР Скопје, Ј.Х.(31) од Скопје пријавил дека на 10.09.2019 околу 20.10 часот на ул.„365“ бил физички нападнат од неколку лица. Причина за нападот било претходно меѓусебно недоразбирање.

Во училишен двор нападнато дете

Скопје1 - 11.09.2019

На 10.09.2019 во 09.10 часот во СВР Скопје, Б.М.(45) од с.Арачиново, скопско, пријавил дека околу 07.25 часот во училишен двор на ул.„Костурска’’ физички бил нападнат неговиот малолетен син од Б.Н. и В.Н.

Нападнат маж на улица, поради нарушени семејни односи

Скопје1 - 09.09.2019

На 09.09.2019 околу 04,50 часот во Полициска станица Чаир, Р.Ѓ.(34) од Скопје, пријавила дека истиот ден околу 04,15 часот пред казино на улица,,Нов живот’’ физички бил нападнат нејзиниот син од Ф.Р.(27) од Скопје.

Тинејџерка од ова скопско село физички нападната од момчето со кое била во врска- едвај спасила жива глава па пријавила ...

Курир - 09.09.2019

Утринава 4:30 часот во СВР Скопје, пријавено е дека во с.Црешево, физички била нападната 17 годишна девојка од страна на Т.Б.(21) од с.Булачани со кого била во љубовна врска. Се преземаат мерки за расчистување на ...

Битолчани се истепале во Охрид

Скопје1 - 09.09.2019

На 08.09.2019 во 13,30 часот во СВР Охрид, Н.Б.(19) од Битола пријавил дека на улица,,Коста Абраш’’ бил физички нападнат од Е.В.(21) од Битола. Се преземаат мерки за расчистување на ...

Скопјанец бил физички нападнат од неколку лица

4NEWS - 11.09.2019

На 11.09.2019 во 00.20 часот во СВР Скопје, Ј.Х.(31) од Скопје пријавил дека на 10.09.2019 околу 20.10 часот на ул.„365“ бил физички нападнат од неколку лица. Причина за нападот било претходно меѓусебно недоразбирање.

Физички нападнат малолетник

Сител - 11.09.2019

Синоќа во 09.10 часот во СВР Скопје, Б.М.(45) од с.Арачиново, скопско, пријавил дека околу 07.25 часот во училишен двор на ул.„Костурска’’ физички бил нападнат неговиот малолетен син од Б.Н. и В.Н. Причина за нападот било меѓусебно недоразбирање.

Ја претепал 17-годишната девојка

Република - 09.09.2019

Утринава 4:30 часот во СВР Скопје, пријавено е дека во с.Црешево, физички била нападната 17 годишна девојка од страна на Т.Б.(21) од с.Булачани со кого била во љубовна врска. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Физички нападнат малолетник

4NEWS - 11.09.2019

Синоќа во 09.10 часот во СВР Скопје, Б.М.(45) од с.Арачиново, скопско, пријавил дека околу 07.25 часот во училишен двор на ул.„Костурска’’ физички бил нападнат неговиот малолетен син од Б.Н. и В.Н. Причина за нападот било меѓусебно недоразбирање.

17 годишна девојка нападната од момчето со кое била во врска

Скопје1 - 09.09.2019

На 09.09.2019 во 04.30 часот во СВР Скопје, пријавено е дека во с.Црешево, физички била нападната 17 годишна девојка од страна на Т.Б.(21) од с.Булачани со кого била во љубовна врска. Се преземаат мерки за расчистување на ...

Девојка од с.Црешево била нападната од дечкото

Опсервер - 10.09.2019

На 09.09.2019 во 04.30 часот во СВР Скопје, пријавено е дека во с.Црешево, физички била нападната 17 годишна девојка од страна на Т.Б.(21) од с.Булачани со кого била во љубовна врска. Се преземаат мерки за расчистување на ...