TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Станија го тресна Инстаграм, на мажите не им е добро (фото)

Хитпортал - 26.02.2021

Станија шокира со секоја своја следна фотка на социјалните мрежи, и постојано го предизвикува вниманието врз себе на многу следбеници и медиумите. И овој пат е исто со долен веш во секси поза скоро гола, Станија предизвика хаос на оваа социјална ...

Сека Алексиќ се поднови со сауна во својот дом – За неа искешира 10.000 евра

Убавина и Здравје - 25.02.2021

Пејачката Сека Алексиќ заедно со своето семејство ужива во својот дом во Стара Пазова. Нејзиниот дом наликува на вистинска бајка, а покрај тоа што има огромен дом и базен, пејачката сега инвестираше во домот.

Два големи хита, Цеца ги има посветено на семејството: 12 работи кои сигурно не сте ги знаеле за фолкерката

Хаштаг - 25.02.2021

Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најпопуларните српски пејачки, а овие интересни детали од нејзиниот живот ретко кој ги знае. # Започнала да пее од 10 години Цеца неодамна гостуваше во една емисија на Курир ТВ и во таа прилика откри како ...

Дали „пукна тиквата“: Цеца и Богдан ја прекинаа љубовната врска?

Скопје24 - 25.02.2021

Главна вест пред неколку недели посебно во српските медиуми беше љубовната врска помеѓу Цеца и Богдан. Фотографиите кои тие ги објавуваа на социјалните мрежи ја прикажуваа нивната голема љубов, нивната блискост, потоа следеше и запознавање на ...

Нови фотографии од Цеца и новото момче Богдан – со својата ќеркичка дојде кај неа во вилата а еве и со каков автомобил ...

Курир - 25.02.2021

Цеца Ражнатовиќ (47) и Богдан Срејовиќ (38) уживаат во љубовта, иако неодамна се појавија шпекулации дека повеќе не се заедно и дека ги отстраниле заедничките фотографии од својот Инстаграм профил.

Нови слики од Цеца и Богдан: Дали нивната љубов цвета?

Локално - 25.02.2021

Цеца Ражнатовиќ (47) и Богдан Срејовиќ (38) уживаат во љубовта, иако неодамна се појавија шпекулации дека повеќе не се заедно и дека ги отстраниле заедничките фотографии од својот Инстаграм профил.

Ова се фотките од Цеца и Богдан кои таа ги избриша од Инстаграм (видео)

Хитпортал - 25.02.2021

Денеска сите медиуми на балканот се преокупирани со шпекулациите дека Цеца повеќе не е заедно со нејзиното младо момче Богдан. Причината за овие трачеви беше потегот на Цеца и нејзиното бришење на сите заеднички фотографии од социјалните мрежи.

Танга и мало бикини кое едвај ги покри огромните гради: Станија објави жешки кадри од спа центар и ги распамети сите ...

Press24 - 25.02.2021

Станија Добројевиќ неодамна стана главна тема на социјалните мрежи кога објави фотографија од Златибор, не забележувајќи дека поранешниот премиер случајно е во кадар зад неа, а сега повторно го краде вниманието на сите.

(Видео) Лажете! Цеца ги демантираше гласините дека раскинала со Богдан

ММС - 25.02.2021

Откако Цеца избриша две заеднички фотографии со дечко и Богдан, српските медиуми почнаа да шпекулираат за крај на тримесечната романса. Но, неколку часа откако веста за раскинување ги наполни медиумите, Цеца на стори објави неколку текстови кои ...

Грмна Цеца на својот Инстаграм и ги реши шпекулациите за раскинувањето со Богдан

Хитпортал - 25.02.2021

Сите шпекулации за наводно раскинување на парот почнаа откако дел од фановите приметиле дека пејачката ги избришала од својот профил сите зеднички слики кои ги објави изминатиов период. По шпекулациите во медиумите дека Цеца Ражнатовиќ му раскинала ...

Сите детали за врската на Цеца и Богдан: Од кога се заедно, каде ги поминуваат викендите и како ја претстави својата ...

Хаштаг - 25.02.2021

Почетокот на оваа година, кога е во прашање медиумското внимание, дефитивно го обележи веста дека музичката ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ има момче. Веста дека најголемата балканска sвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ има момче, успешниот белградски ...

Пукна тиквата: Цеца Ражнатовиќ го оставила Богдан?! Пејачката ги избришала сите заеднички слики од Инстаграм!

Убавина и Здравје - 25.02.2021

Светлана Цеца Ражнатовиќ ѝ признала на јавноста дека е во врска со Богдан Срејовиќ, 9 години помлад бизнисмен, но судејќи според коментарите на фановите, на романсата ѝ дошол крајот Фолк-ѕвездата на почеток од месецот ја објави првата „официјална“ ...

Сека Алексиќ во време на пандемија „фрли пара“ на овој луксуз… (фото)

Хитпортал - 25.02.2021

Пајачката Сека Алексиќ изминативе години живее во идиличен брак со својот сопруг и двете деиња во прекрасна вила со базен и детали кои таа ги уредиа по свој вкус. Она со што таа се пофали на Инстаграм богами ги изненади сите.

Стил на денот: Сека Алексиќ во совршено издание, најавува голем претстоен тренд

Женски магазин - 25.02.2021

Модните комбинации на популарната пејачка Сека Алексиќ многу често оставаат без здив. Дополнителна модна инспирација секогаш можете да ја најдете на профилот на Сека Алексиќ на „Инстаграм“.

Фановите откриваат: Заврши романсата на Цеца Ражнатовиќ и Богдан?!

Хитпортал - 25.02.2021

Судејки според коментарите на фановите но и шпекулациите на српските медиуми, фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ изгледа раскинала со нејзиното девет години помладо момче бизнисменот Богдан. Шпекулациите почнале откако приметиле дека таа ги избришала ...

Српските медиуми објавија дека раскинале Цеца и Богдан, а еве што е вистината (фото)

Вистина.мк - 25.02.2021

Пред неколку недели како бомба одекна веста дека српската пејачката Цеца Ражнатовиќ е во емотивна врска со Богдан Срејовиќ. Кога папараците ја уловија пејачката со својот нов партнер, таа не чекаше многу долго да ја обелодени својата врска.

Цеца Ражнатовиќ се огласи после веста дека ја раскинала врската со Богдан, ова е вистината!

Убавина и Здравје - 25.02.2021

Пред неколку недели како бомба одекна веста дека српската пејачката Цеца Ражнатовиќ е во емотивна врска со Богдан Срејовиќ. Кога папараците ја уловија пејачката со својот нов партнер, таа не чекаше многу долго да ја обелодени својата врска.

ЦЕЦА ГО ОСТАВИ БОГДАН?! Пејачката ги избриша сите слики – горат социјалните мрежи!

Пулс24 - 25.02.2021

Инстаграм профилот на Цеца сега изгледа поинаку… На почетокот на месецот, пејачката Светлана Ражнатовиќ ги објави првите, „официјални“ фотографии со своето ново момче Богдан Срејовиќ, бизнисмен кој е 9 години помлад од неа и со кого е во врска од ...

Цеца за информацијата дека раскинала: Уште една измислена вест

Република - 24.02.2021

Уште една измислена вест- ова е тврдењето на Цеца на социјалните мрежи, откако се појави информација дека таа раскинала со нејзиното девет години помладо момче. Српските медиуми објавија дека пејачката гиизбришала сите фотографии со Богдан.

Ќе ужива со сопругот: За што Сека Алексиќ искешира 10.000 евра во нејзиниот луксузен дом?

Женски магазин - 25.02.2021

Сека Алексиќ долго размислувала за овој потег, а сега реши да го оствари својот сон! Пејачката Сека Алексиќ инсталирала сауна во својот дом во Стара Пазова , за која платила 10.000 евра. Имено, Сека долго размислувала за овој потег, и на крајот се ...

Цеца за разделбата со Богдан: Ова е вистината!

Мастило - 24.02.2021

Српските медиуми денеска не престанаа да шпекулираат за наводната разделба на Светлана Цеца Ражњатовиќ (47) со осум години помладото момче Богдан Срејовиќ. (ФОТО) Каква убавица: Цеца објави слика со мајка си По одморот на Копаоник, фолк-ѕвездата со ...

Цеца раскинала со своето момче Богдан?!

Република - 24.02.2021

Заврши ли романсата на Светлана Цеца Ражнатовиќ која призна пред јавноста дека е во врска со Богдан Срејовиќ, 9 години помлад бизнисмеи? Српски Курир, судејќи според коментарите на фановите објави дека тие двајца најверојатно повеќе не се заедно.

Цеца раскинала со Богдан!? Завршила ли романсата од три месеци?

ММС - 24.02.2021

Светлана Цеца Ражнатовиќ призна пред јавноста дека е во врска со Богдан Срејовиќ, 9 години помлад бизнисмен, но судејќи според коментарите на фановите, тие повеќе не се заедно. На почетокот на месецот, таа ги објави првите, „официјални“ фотографии ...

Цеца одговори на гласините дали раскинала со Срејовиќ

Локално - 24.02.2021

ОТКАКО беше забележано дека на Инстаграм профилот на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ веќе нема слики со нејзиното момче Богдан Срејовиќ, со кого е во врска од јануари, се крена голема прашина со прашањето дали дошло до разделба.

ФОТО: Се сврте па направи селфи во огледало- совршената позадина на Станија ги „излуде“ мажите

Press24 - 24.02.2021

Српската старлета Станија Добројевиќ не е навикната да биде многу облечена, па често разголена се фотографира и жешките фотографии ги споделува на својот Инстаграм., но и кога е облечена таа сака да е тоа тесна облека која ги истакнува нејзините ...