TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Застана да направи селфи, доби куршум во глава: Политичар брутално ликвидиран по ТВ дебата

Сител - 13.06.2018

Мексикански политичар е убиен додека позирал за селфи пред еден од своите избирачи. По предизборното соочување пред изборите, на 43-годишниот Фернандо Пурон, познат по борбата против организираниот криминал, му пришол убиец од зад грб и од ...

Мексико, политичар убиен додека позирал за селфи

Алсат-М - 13.06.2018

Непознат напаѓач смртно го застрела кандидатот за пратеник во мексиканскиот парламент, Фернандо Пурон, додека тој по завршувањето на политичката дебата позираше за селфи со своите поддржувачи.

ВИДЕО: Застрелан додека позираше за селфи – ликвидиран мексикански политичар

А1 On - 13.06.2018

Мексикански политичар е убиен додека позирал за селфи со еден од своите поддржувачи. По предизборното соочување, 43-годишниот Фернандо Пурон, познат по борбата против организираниот криминал, е застрелан од непосредна близина.

Вознемирувачко видео - Прифатил селфи, добил куршум: Мексикански политичар брутално ликвидиран после ТВ дебата!

Точка - 13.06.2018

Мексиканскиот политичар бил убиен додека позирал за селфи со еден од своите приврзаници. По предизборното соочување пред изборите, на 43-годишниот Фернандо Пурон, познат по борбата против организираниот криминал, убиецот му пришол од зад грб и од ...

Мексикански политичар убиен додека правел селфи ВИДЕО

+инфо - 13.06.2018

Непознат напаѓач смртно го застрела кандидатот за пратеник во мексиканскиот парламент, Фернандо Пурон, додека тој по завршувањето на политичката дебата позираше за селфи со своите поддржувачи.

Вознемирувачко видео: Застанал да направи селфи - политичар ликвидиран после ТВ дебата

Press24 - 14.06.2018

Мексикански политичар е убиен додека позирал за селфи фотографија со еден од своите гласачи. По предизборното соочување, на 43-годишниот Фернандо Пурон познат по борбата ротив организиран криминал, убиецот му дошол од зад грб и од непосредна близина ...

Мексикански политичар убиен додека правел селфи ВИДЕО

Слободен Печат - 13.06.2018

Непознат напаѓач смртно го застрела кандидатот за пратеник во мексиканскиот парламент, Фернандо Пурон, додека тој по завршувањето на политичката дебата позираше за селфи со своите поддржувачи.