TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО | Зошто Роналдо секогаш има црн лак на ноктите на нозете? Постои добра причина за тоа

Слободен Печат - 21.06.2024

Познатиот фудбалер Кристијано Роналдо (39) секогаш носи црн лак на ноктите на нозете , а тоа неодамна го забележаа и многу обожаватели. Сепак, постои клучна причина зошто тоа го прави и воопшто не станува збор за некој моден тренд.

Зошто Роналдо секогаш има црн лак на нозете? Има добра причина

Во Центар - 21.06.2024

Португалската ѕвезда и еден од најдобрите фудбалери во светот, Кристијано Роналдо, е познат по својата голема посветеност и дисциплина кон фудбалот. Откако фудбалерот често објавува слики од теретана, фановите забележале нешто чудно во неговите ...

Зошто Роналдо секогаш има црн лак на нозете: постои добра причина

Опсервер - 21.06.2024

Кристијано Роналдо објави фотографија на Инстаграм на која позира со својот 13-годишен син Кристијано Џуниор во домашната теретана, а еден детаљ им падна во очи на навивачите. Имено, забележале дека има црн лак на нозете, а за тоа има добра причина.

Не е случајно: Еве зошто Роналдо си ги лакира ноктите на нозете

Фактор - 21.06.2024

Неодамна на социјалните мрежи, познатиот фудбалер Кристијано Роналдо објави фотографија со својот 13-годишен син Кристијано Џуниор, а лакот на неговите нокти го привлече вниманието на следбениците. Сепак, за тоа има добра причина.

Роналдо секогаш има црн лак на нозете: Зад таа мистерија се крие оваа причина

Точка - 21.06.2024

Познатиот фудбалер Кристијано Роналдо (39) секогаш носи црн лак на ноктите на нозете, а тоа неодамна го забележаа и многу обожаватели. Сепак, постои клучна причина зошто тоа го прави и воопшто не станува збор за некој моден тренд.

Роналдо секогаш има црн лак на нозете – еве што се крие зад тоа

24Инфо - 21.06.2024

Познатиот фудбалер Кристијано Роналдо (39) секогаш носи црн лак на ноктите на нозете, а тоа неодамна го забележаа и многу обожаватели. Сепак, постои клучна причина зошто тоа го прави и воопшто не станува збор за некој моден тренд.

Зошто Роналдо секогаш има црн лак на нозете? Има добра причина

Пулс24 - 21.06.2024

Португалската ѕвезда и еден од најдобрите фудбалери во светот, Кристијано Роналдо, е познат по својата голема посветеност и дисциплина кон фудбалот. Откако фудбалерот често објавува слики од теретана, фановите забележале нешто чудно во неговите ...

Зошто Роналдо ги лакира ноктите на нозете? Необична појава за која има добра причина (ФОТО)

Попара - 22.06.2024

Неодамна на социјалните мрежи, познатиот фудбалер Кристијано Роналдо објави фотографија со својот 13-годишен син Кристијано Џуниор, а лакот на неговите нокти го привлече вниманието на следбениците. Сепак, за тоа има добра причина.