TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Прилепчанец се обидел да силува велешанка со која договорил средба преку интернет

Фокус - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишна велешанка се здобила со телесни повреди откако 31-годишен прилепанец се обидел да ја силува. Случајот е пријавен вчера во 14 часот во СВР Велес од страна на 27-годишната С.Ш која со 31-годишниот Е.Ш договорила средба преку ...

На социјалните мрежи договориле состанок, кога се сретнале, се обидел да ја силува

Макфакс - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишна велешанка вчера во полиција пријавила дека прилепчанец на возраст од 31 година се обидел да ја силува. Како што кажала во полиција, двајцата претходно оствариле комуникација на социјалните мрежи и договориле средба во Велес.

Се допишувале на Интернет, па закажале средба - велешанка доживеа пекол кој долго ќе го памети

Сител - 16.05.2018

Велешанка пријавила обид за силување, полицијата го истражува слуќајот. Според информациите на полицијата , вечера во 14.00 часот во СВР Велес, С.Ш. (27) од Велес, пријавила дека лицето Е.Ш.(31) од Прилеп се обидел да ја силува.

Прлепчанец се обдел да силува велешанка

Канал 77 - 16.05.2018

Триесет и едногодишниот прилепчанец Е.Ш вчера се обидел да ја силува четири години помладата велешанка С.Ш во Велес. Обидот за силување се случил некаде околу 14 часот кога прилепчанецот со возило дошол во Велес на договорена пријателска сребда со ...

Го запознала на социјалните мрежи, и приредил хорор: Велешанка заврши во болница по средбата со прилепчанец!

Фокус - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишната С.Ш. од Велес, вчера наместо за прв пат да го сретне и да го помине денот во дружба со прилепчанецот Е.Ш. (31), доживеала голема траума, информираа од полицијата. Имено, девојката на социјалните мрежи го запознала момчето од ...

Се запознале на социјалните мрежи: Прилепчанец се обидел да силува велешанка, завршила во болница со повреди

Курир - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишна велешанка се здобила со телесни повреди откако 31-годишен прилепанец се обидел да ја силува. Случајот е пријавен вчера во 14 часот во СВР Велес од страна на 27-годишната С.Ш која со 31-годишниот Е.Ш договорила средба преку ...

СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ-ОПАСНА “ИГРАЧКА“: Договориле средба зад екраните, кога се сретнале се обидел да ја силува

Фактор - 16.05.2018

Страшен обид за силување во екот на експанзијата на социјалните мрежи. Имено, дваесет и седумгодишна велешанка вчера во полиција пријавила дека прилепчанец на возраст од 31 година се обидел да ја силува.

Се допишувале на Интернет,закажале средба-девојка доживеа пекол кој долго ќе го памети

24Инфо - 16.05.2018

Се допишувале на Интернет, па закажале средба – доживеа пекол кој долго ќе го памети Велешанка пријавила обид за силување, полицијата го истражува слуќајот. Според информациите на полицијата , вечера во 14.00 часот во СВР Велес, С.Ш.

Завршила во болница по обид за силување и тепање од страна на маж кој го запознала на интернет

Либертас - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишната С.Ш. од Велес, вчера наместо за прв пат да го сретне и да го помине денот во дружба со прилепчанецот Е.Ш. (31), доживеала голема траума, информираа од полицијата. Имено, девојката на социјалните мрежи го запознала момчето од ...

Прилепчанец се обидел да силува велешанка откако договориле средба преку социјалните мрежи

Слободен Печат - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишна велешанка се здобила со телесни повреди откако 31-годишен прилепанец се обидел да ја силува. Случајот е пријавен вчера во 14 часот во СВР Велес од страна на 27-годишната С.Ш која со 31-годишниот Е.Ш договорила средба преку ...

На социјалните мрежи договориле состанок, кога се сретнале се обидел да ја силува

Правдико - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишна велешанка вчера во полиција пријавила дека прилепчанец на возраст од 31 година се обидел да ја силува. Како што кажала во полиција, двајцата претходно оствариле комуникација на социјалните мрежи и договориле средба во Велес.

Го запознала на социјалните мрежи – наместо пријатна средба, се обидел да ја силува

Република - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишната С.Ш. од Велес, вчера наместо за прв пат да го сретне и да го помине денот во дружба со прилепчанецот Е.Ш. (31), доживеала голема траума, информираа од полицијата. Имено, девојката на социјалните мрежи го запознала момчето од ...

Прилепчанец се обидел да силува велешанка откако договориле средба преку социјалните мрежи

Независен - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишна велешанка се здобила со телесни повреди откако 31-годишен прилепанец се обидел да ја силува. Случајот е пријавен вчера во 14 часот во СВР Велес од страна на 27-годишната С.Ш која со 31-годишниот Е.Ш договорила средба преку ...

На социјалните мрежи договориле состанок, кога се сретнале, се обидел да ја силува

Точка - 16.05.2018

27-годишна велешанка вчера во полиција пријавила дека прилепчанец на возраст од 31 година се обидел да ја силува. Како што кажала во полиција, двајцата претходно оствариле комуникација на социјалните мрежи и договориле средба во Велес.

Се запознале преку Фејсбук: Велешанка заврши во болница по средбата со прилепчанец!

iPortal - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишната С.Ш. од Велес, вчера наместо за прв пат да го сретне и да го помине денот во дружба со прилепчанецот Е.Ш. (31), доживеала голема траума, информираа од полицијата. Имено, девојката на социјалните мрежи го запознала момчето од ...

Прилепчанец се обидел да силува велешанка откако договориле средба преку социјалните мрежи

А1 On - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишна велешанка се здобила со телесни повреди откако 31-годишен прилепанец се обидел да ја силува. Случајот е пријавен вчера во 14 часот во СВР Велес од страна на 27-годишната С.Ш која со 31-годишниот Е.Ш договорила средба преку ...

На социјалните мрежи договориле состанок, кога се сретнале, се обидел да ја силува

Sky - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишна велешанка вчера во полиција пријавила дека прилепчанец на возраст од 31 година се обидел да ја силува. Како што кажала во полиција, двајцата претходно оствариле комуникација на социјалните мрежи и договориле средба во Велес.

Прилепчанец се обидел да силува велешанка откако договориле средба преку социјалните мрежи

Кајгана - 16.05.2018

Велес, 16 мај 2018 (МИА) - Дваесет и седумгодишна велешанка се здобила со телесни повреди откако 31-годишен прилепанец се обидел да ја силува. Случајот е пријавен вчера во 14 часот во СВР Велес од страна на 27-годишната С.Ш која со 31-годишниот Е.Ш ...

Прилепчанец се обидел да силува велешанка, па ја тепал додека не се онесвестила

Маркукуле - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишна велешанка се здобила со телесни повреди откако 31-годишен прилепанец се обидел да ја силува. Случајот е пријавен вчера во 14 часот во СВР Велес од страна на 27-годишната С.Ш која со 31-годишниот Е.Ш договорила средба преку ...

Прилепчанец се обидел да силува велешанка откако договориле средба преку социјалните мрежи

Локално - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишна велешанка се здобила со телесни повреди откако 31-годишен прилепанец се обидел да ја силува. Случајот е пријавен вчера во 14 часот во СВР Велес од страна на 27-годишната С.Ш која со 31-годишниот Е.Ш договорила средба преку ...

Прилепчанец се обидел да силува велешанка откако преку интернет се договориле за средба

Канал 77 - 16.05.2018

Дваесет и седумгодишна велешанка се здобила со телесни повреди откако триесет и едногодишен, прилепанец се обидел да ја силува. Случајот во полиција го пријавила самата велешанка, која изјавила дека со прилепчанецот претходно преку социјалните мрежи ...