TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Целосна трансформација на Расел Кроу заради новата улога

Макфакс - 09.11.2018

Познатиот холивудски актер Расел Кроу деновиве ја снима серијата „Најгласниот глас во собата” на Роџерс Ејлес, директор на ФОКС телевизија, кој почина минатата година. Ѕвездата на филмот „Гладијатор” за потребите на оваа улога, со помош на ...

(Фото) Расел Кроу дебел и ќелав за новата улога

Репортер - 09.11.2018

Холивудски актер Расел Кроу за улогата на Роџерс Ејлес, директор на телевизија „Фокс“, целосно го смени изгледот – тој е дебел, ќелав и оди со бастунче. Кроу деновиве ја снима серијата „Најгласниот глас во собата“ за Ејлес кој почина минатата година.

Расел Кроу непрепознатлив во новата улога

Кајгана - 08.11.2018

Актерот Расел Кроу толку се трансформираше за новата филмска улога што е невозможно да го препознаете. Снимањето започна неделава во Њујорк, пренесува магазинот People. Тој моментално работи на нова серија во која го толкува ликот на покојниот Роџер ...

(ФОТО) Мајсторски: Расел Кроу потполно се трансформирал за новата улога

Екран - 08.11.2018

Глумецот Расел Кроу поради новата улога толку многу се транформирал што е невозможно да го препознаете. Кроу моментално работи на новата серија во која го толкува ликот на починатиот Роџер Ејлес, долгогодишен презентер на „Фокс“.

Расел Кроу непрепознатлив ФОТО

Слободен Печат - 08.11.2018

Холивудскиот актер Расел Кроу заради филмска улога до толку се трансформира, што е невозможно да се препознае. Кроу во моментов е ангажиран на снимањето на новата серија во која тој го глуми покојниот Роџер Ејлес, долгогодишем презентер на „Фокс“.

ФОТО: Шокирачка трансформација на Расел Кроу- нема да го препознаете!

Курир - 08.11.2018

Холивудскиот актер Расел Кроу заради филмска улога до толку се трансформира, што е невозможно да се препознае. Кроу во моментов е ангажиран на снимањето на новата серија во која тој го глуми покојниот Роџер Ејлес, долгогодишем презентер на „Фокс“.

Нема да погодите дека тој е Расел Кроу (ФОТО)

+инфо - 08.11.2018

Холивудскиот актер Расел Кроу до толку се трансформира поради филмска улога, што е речиси невозможно да се препознае. Кроу во моментов е ангажиран на снимањето на новата серија во која тој го глуми покојниот Роџер Ејлес, долгогодишем презентер на ...