TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Hyundai објави тизери за освежениот i30 N

Авто Плус - 16.09.2020

Hyundai ни овозможи прв преглед на освежениот i30 N кој за прв пат ќе биде достапен и со осумстепен менувач со двојна спојка Во тизер фотографиите кои ги објави јужнокорејскиот производител, можеме за прв пат да го погледнеме освежениот изглед на ...

Новиот Hyundai Tucson официјално дебитираше

Авто Плус - 15.09.2020

Целосно новиот Hyundai Tucson ја доживеа својата премиера, а како што можеше да се види по тизер фотографиите, нема ништо заедничко со актуелниот модел Hyundai Tucson влезе во својата четврта генерација и се одликува со новата Sensuous Sportiness ...

ПРЕМИЕРА: Hyundai го претстави радикалниот нов Tucson!

CARClub - 15.09.2020

Hyundai ја претстави најновата генерација на супер-популарниот Tucson, кој покрај новиот дизајн, добива и нови мотори, како и многу нови технологии! Веќе имавме некаква идеја за тоа како ќе изгледа новиот Tucson заради тизерите кои Hyundai ги ...

Доаѓа целосно новиот Hyundai Tucson / ФОТО+ВИДЕО

Додај Гас - 15.09.2020

Премиера за четвртата генерација на радикално променетиот Tucson Новиот Hyundai Tucson е значително различен од сеуште актуелниот претходник, пред се во визуелна смисла. Очигледно е дека во Hyundai сакале да овој автомобил да го направат уникатен во ...

Радикална промена на дизајнот: Пристигна новиот Hyundai Tucson

Точка - 15.09.2020

Јужнокорејскиот производител ги објави фотографиите и техничките детали од новиот Tucson кој на прв поглед можеме да забележиме дека драстично се разликува од актуелната верзија на овој модел.

Радикално поразличен: Пристигна новиот „Hyundai Tucson“ (ФОТО/ВИДЕО)

Денар - 15.09.2020

„Hyundai“ ги објави фотографиите и техничките детали од новиот „Tucson“ кој веќе на прв поглед значително се разликува од актуелната верзија на овој модел. Корејскиот производител се одлучи револуционерна стилска интервенција на „Tucson“, која ќе ...