TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО: Русин скока од тераса на зграда со затворен падобран

А1 On - 12.01.2018

На видео кое што се шири по социјалните мрежи се забележува Русин како спушта неотворен падобран од терасата, пред да се качи на оградата и да скокне. Авторот на видеото се слуша како му вика „Идиот“, додека камерата го покажува безбедното слетување ...

Луд скок на уште полуд Русин: Она што го направи ниту научниците не го препорачуваат (ВИДЕО)

Курир - 12.01.2018

Висината од која скокнал не е објавена. Научниците велат дека 30 метри е најмалата висина од која може да се скокне со падобран и преживее. Русин преживеа опасен скок од тераса на зграда со отворен падобран.

Овој Русин направи нешто што и научниците не би го оправдале!

Сител - 13.01.2018

На видео кое што се шири по социјалните мрежи се забележува Русин како спушта неотворен падобран од терасата, пред да се качи на оградата и да скокне. Авторот на видеото се слуша како му вика „Идиот“, додека камерата го покажува безбедното слетување ...

Русин изведе луд скок од зграда - овој потег ни научниците не го препорачуваат

Сител - 12.01.2018

Русин преживеа опасен скок од тераса на зграда со отворен падобран. На видеото кое е поставено на сајтот „Ivanovonevs.ru“ во четвртокот, се гледа човек кој од балкон спушта отворен падобран пред да се качи на оградата и да скокне.

(ВИДЕО) ЛУД СКОК НА УШТЕ ПОЛУД РУСИН: Она што го направил ни научниците не го препорачуваат

Фактор - 13.01.2018

Русионот преживеал опасен скок од балкон на станбена зграда со склопен падобран. На видеото кое е поставено на вебсајтот Ivanovonevs.ru во четвртокот се гледа човек кој од балкон се спушта со неотворен падобран пред да се искачи на оградата и скокне.

Луд скок на уште полуд Русин: Тоа што го направил не го препорачуваат ни научниците

Точка - 13.01.2018

Еден Русин преживеал опасен скок од балкон на станбена зграда со веќе со веќе отворен падобран. На снимката која е поставена на веб страната Ivanovonevs.ru во четвртокот, се гледа човек кој од балкон скока со веќе отворен падобран.