TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Посветените и одговорните сопрузи се родени во овие хороскопски знаци, а еве и зошто се уникатни

Убавина и Здравје - 10.07.2024

Според астролозите, особено посветени и посветени сопрузи се родени во некои хороскопски знаци… Љубовта, довербата и лојалноста се темелите на секоја успешна врска, а да имате партнер кој е секогаш тука за вас, кој ве поддржува и ве сака безусловно, ...

Наоѓаат решение за секој проблем: Ова се четирите најснаодливи хороскопски знаци

Точка

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 11.07.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Екран

Што Бог „му рекол“ на секој хороскопски знак кога го создавал

Lady

Дури и ним им е тешко со себе: Три најтешки хороскопски знаци

Еспресо

Едноставно ретко прифаќаат пријателство

Трн

4 хороскопски знаци се предодредени за богатство! Дали сте на списокот?

Во Центар

Екран Попара Црнобело Независен Екран Еспресо Вечер Прес Убавина и Здравје

Луѓето родени во овие три хороскопски знаци се сметаат за најпаметни

Во Центар - 09.07.2024

Астрологијата често открива многу за различните аспекти на нашите личности, вклучувајќи ги и интелектуалните способности. Иако сите знаци на Зодијакот имаат свои уникатни предности, постојат три хороскопски знаци кои се истакнуваат по својата ...

Двата најсигурни хороскопски знаци на кои секогаш можете да се потпрете

Во Центар

Двата најсигурни хороскопски знаци на кои секогаш можете да се потпрете

Пулс24

Луѓето родени во овие три хороскопски знаци се сметаат за најпаметни

Пулс24

Четири хороскопски знаци влегуваат во среќен период од 9 јули: Нивната кариера, љубов и дом ќе цветаат

Слободен Печат - 09.07.2024

Хороскопот за 9 јули 2024 година предвидува дека 4 хороскопски знаци ќе влезат во посреќен период. Ќе доживеат личен раст и метаморфоза, ќе станат свесни за своите емоции, а оние кои се обидуваат да го прошират својот бизнис ќе ги жнеат плодовите од ...

3 ЗНАЦИ НА УДАР ПОРАДИ ЉУБОВТА! Доаѓа аспектот на фатална страст и груби конфликти – кој чека брак, а кој развод

Во Центар

Влегуваат во ерата на среќата: 4 хороскопски знаци ги очекува значителна промена во кариерата, љубовта и домот

Женски магазин

Жените во овие хороскопски знаци најчесто се сами, имаат превисоки критериуми

Убавина и Здравје - 09.07.2024

Еве ги знаците… Љубовта е магична, но за некои жени од зодијакот, наоѓањето на вистинскиот партнер може да биде вистинска потрага. Овие жени често остануваат сингл, не затоа што им недостига шарм или убавина, туку затоа што имаат високи стандарди и ...

Жените во овие хороскопски знаци најчесто се сами

Алсат-М

Не дека не се сакани, едноставно остануваат сами за цел живот

Трн

Хороскопски знаци кои се секогаш нервозни пред да заминат на патување

Локално - 09.07.2024

Патувањето е за многумина возбудлива авантура, можност за откривање нови места и култури. Сепак, некои хороскопски знаци не можат да ја избегнат нервозата која ги обзема пред секое патување.

Хороскопски знаци со кои никој не сака да се дружи

Во Центар

Хороскопски знаци со кои никој не сака да се дружи

Пулс24

Хороскопски знаци кои се секогаш нервозни пред да заминат на патување

Трн