TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мел Б од „Спајс грлс“ пренесена во болница поради ослепување

Канал5 - 19.05.2019

Поранешната членка на мегапопуларниот женски бенд „Спајс грлс“ Мелани Браун позната како Мел Б хитно е пренесена во болница откако го загубила видот. Пејачката е однесена на испитување во една болница во Лондон.

Мел Би итно пренесена во болница, се плаши дека ќе ослепи

Репортер - 19.05.2019

Поранешна членка на „Спајс Грлс“, пејачката Мелани Браун е итно пренесена во болница во Лондон, откако утрово ѝ се слошило и почнала да се жали дека не гледа на десното око. Таа пред 20 години имала ласерска операција да го подобри видот.

Познатата пејачка итно пренесена во болница- пред 20 години го изгуби видот на едното око, сега стравува за целосно ...

Курир - 19.05.2019

Британската пејачка и поранешна членка на „Спајс Грлс“ Мелани Браун е итно пренесена во болница откако на своето семејство му се пожалило дека се чувствува лошо и дека потполно не гледа. Таа пред 20 години се обиде преку ласерска операција да го ...

СЕ СТРАВУВА ДЕКА ЗАСЕКОГАШ ЌЕ ГО ЗАГУБИ ВИДОТ: Мел Б префрлена во болница!

Слободен Печат - 20.05.2019

Пејачката е однесена на испитување во една болница во Лондон. Поранешната членка на мегапопуларниот женски бенд „Спајс грлс“, Мелани Браун позната како Мел Б итно е пренесена во болница откако го загубила видот.

Мел Б од Spice Girls целосно го загуби видот?

Таратур - 20.05.2019

Бившата припадничка на некогаш планетарно популарната женска група Spice Girls, Мелани Браун ппопозната како Мел Б итно била хоспитализирана откако ненадејно го загубила видот и на двете очи.