TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Перe од „Нокаут“ по трет пат стана татко

Вечер Прес - 22.11.2020

Уште еден среќе миг кај Никола Перевски од групата Нокаут. Тој освен што победи на Мак Фест со песната „Сакам да живеам“, тој по трет пат станата татко. Пејачот повторно доби ќеркичка со Јована.

Пере од Нокаут ја доби својата трета ќерка

Убавина и Здравје - 21.11.2020

Никола Перевски – Пере од групата Нокаут, по трет пат стана ...

Со љубов против сите зла- Пере од „Нокаут“ доби трета ќерка

ММС - 21.11.2020

Фронтменот нагрупата „Нокаут“, Никола Перевски- Пере денес по трет пат стана татко. Неговата сопруга Јована роди ќерка, која по желба на родителите ќе се вика Софиа. -Среќен сум што ќе добијам уште една ќерка. Со Јована бевме заедно пет години.

Пере од „Нокаут“ по трет пат татко, доби уште една ќерка

еМагазин - 21.11.2020

Фронтменот на групата „Нокаут“, Никола Перевски – Пере, по третпат стана татко. Доби уште една ќерка. Убавата вест за раѓањето на Софиа ја сподели на социјалните мрежи. Тој има две ќерки, Михаела и Каја.

Татко по трет пат: Пере Нокаут на својата наследничка ѝ даде име со моќно значење

Женски магазин - 21.11.2020

Никола Перевски - Пере од Нокаут стана татко по трет пат. По двете ќерки, сега доби уште една, на која ѝ го даде името Софиа . На грчки ова име значи „мудрост“, што вистинското значење на името би било „онаа што е мудра“.

Пере од Нокаут по трет пат стана татко

Скопје инфо - 21.11.2020

Македонскиот пејач Никола Перевски Пере од Нокаут по трет пат стана татко. Убавата порака ја сподели гордиот чичко, братот на музичарот. Тој на социјалните мрежи сподели фотографија од мекиците и им порача на сите дека двете ќерки на Пере сега си ...

Пере од Нокаут стана татко по третпат – еве кое има го одбра за наследничката

Вистина.мк - 21.11.2020

Македонскиот пејач Никола Перевски Пере од Нокаут по трет пат стана татко. Убавата порака ја сподели гордиот чичко, братот на музичарот. Тој на социјалните мрежи сподели фотографија од мекиците и им порача на сите дека двете ќерки на Пере сега си ...

Пере од Нокаут стана татко по трет пат

iPortal - 21.11.2020

Пере од Нокаут стана татко и по трет пат. Оваа убава вест ја сподели гордиот чичко, односно братот на Пере. Тој на социјалните мрежи сподели фотографија од мекиците и им порача на претходните две ќерки на Пере дека сега си добија и сестричка по име ...

Пере од „Нокаут“ стана татко по третпат, Михаела и Каја добија сестра ФОТО

+инфо - 21.11.2020

Фронтменот на групата „Нокаут“, Никола Перевски – Пере, ја доби денесka својата трета ќерка. Оваа прекрасна вест беше споделена на социјалните мрежи, со поставена фотографија од мекици со порака дека Пере добил ќерка, а неговиот брат по третпат ...

Пере од Нокаут доби трета ќерка: Името носи моќно значење

Фактор - 22.11.2020

Среќни вести во семејството Перевски! Никола Перевски - Пере од Нокаут стана татко по трет пат. По двете ќерки, сега доби уште една, на која ѝ го даде името Софиа . На грчки ова име значи „мудрост“, што вистинското значење на името би било „онаа што ...

Трета среќа: Пере од „Нокаут“ повторно стана татко!

Слободен Печат - 21.11.2020

Пере од Нокаут по трет пат стана татко и доби уште една ќерка. Братот на Пере ја сподели среќната вест на социјалните мрежи, каде сподели фотографија од мекиците. Пере од претходниот брак ги има ќерките Михаела и Каја, а со неговата долгогодишна ...

Пере од „Нокаут“ стана татко: Ова за мене е благослов

Репортер - 21.11.2020

Македонскиот пејач Никола Перевски-Пере од групата „Нокаут “ ја доби својата трета ќерка. Весте ја сподели неговиот брат, кој соопшти дека Пере и Јована ја добиле Софиа Перевска. За љубовта со Јована, која првпат ќе стане мајка, Пере со возбуда ни ...

Пере од Нокаут стана татко во третпат: Се роди Софиа (ФОТО)

Локално - 21.11.2020

Фронтменот на групата Нокаут, Никола Перевски – Пере, ја доби денес својата трета ќерка. Оваа прекрасна вест беше споделена на социјалните мрежи, со поставена фотографија од мекици со порака дека Пере добил ќерка, а неговиот брат по трет пат станал ...

Пере од „Нокаут“ по трет пат стана татко: „Со љубов против сите зла. Михаела и Каја добија сестра“

Точка - 21.11.2020

Успешниот македонски пејач, Никола Перевски - Пере од групата Нокаут, по трет пат стана татко. Оваа прекрасна вест беше споделена на социјалните мрежи, со поставена фотографија од мекици со порака дека Пере добил ќерка, а неговиот брат по трет пат ...

Огромна среќа: Весело во домот на Пере од „Нокаут“

Скопје24 - 21.11.2020

Пере од Нокаут стана татко и по трет пат. Оваа убава вест ја сподели гордиот чичко, односно братот на Пере. Тој на социјалните мрежи сподели фотографија од мекиците и им порача на претходните две ќерки на Пере дека сега си добија и сестричка по име ...

Македонскиот пејач стана татко по трет пат- еве како ќе се вика неговата трета ќерка (ФОТО)

Курир - 21.11.2020

Македонскиот пејач Никола Перевски Пере од Нокаут по трет пат стана татко. Убавата порака ја сподели гордиот чичко, братот на музичарот. Тој на социјалните мрежи сподели фотографија од мекиците и им порача на сите дека двете ќерки на Пере сега си ...

Пере од „Нокаут“ доби трета ќерка

Република - 21.11.2020

Македонскиот пејач Никола Перевски-Пере од групата „Нокаут “ ја доби својата трета ќерка. Веста ја сподели неговиот брат, кој соопшти дека Пере и Јована ја добиле малата Софиа Перевска. ...