TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Видео) Еве го имотот каде што ќе се случува свадбата на Џенифер Лопез и Бен Афлек, приватен комплекс до кој се ...

Еспресо - 16.08.2022

И така, по изненадувачката венчавка во Лас Вегас, викендов ќе се случува тридневна свадба на нај(о)зборуваната двојка на годината – Џенифер Лопез и Бен Афлек. Познато е дека свадбата ќе се случува на имотот на Бен Афлек во крајбрежниот град ...

Џенифер и Бен планираат раскошна свадбена прослава овој викенд

Макфакс - 16.08.2022

Џенифер Лопез и Бен Афлек ќе продолжат да ја слават својата љубов со тридневна свадбена екстраваганца, по нивната импровизирана венчавка во Вегас минатиот месец. Пејачката и актерот, кој го прослави својот 50.

(ФОТО) Џенифер Анистон објавила фотографии од одмор: Покажала совршено вајано тело

Екран - 16.08.2022

Познатата американска актерка Џенифер Анистон на својот Инстаграм профил објавила фотографии од одмор. Џенифер неодамна отиде на заслужен одмор со своите пријатели. View this post on Instagram A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) Таа ...

ФОТО: Џенифер Анистон позираше без грам шминка на неа

Курир - 16.08.2022

Популарната актерка Џенифер Анистон објави фотографии од летен одмор. Имено, таа позирала на плажа, без шминка на неа, истакнувајќи ја својата фигура во костим за капење. На објавените фотографии, Џенифер добила само ...

Бен Афлек и Џенифер Лопез викендов ќе прават втора свадба: Сè е подготвено, еве што ќе се случува, каде и кои гости се ...

Еспресо - 16.08.2022

Парот, кој кажа „да“ во Лас Вегас минатиот јули, ќе го повтори судбоносното зборче овој викенд, на неговиот имот во Џорџија. Свадбената програма предвиздува три дена прослави, но ништо блескаво, барем така уверуваат добро упатените.

Џенифер Анистон позираше без шминка, во костим за капење и ги воодушеви сите (ФОТО)

Локално - 16.08.2022

Познатата актерка Џенифер Анистон објави фотографии од својот одмор. Имено, таа позираше на плажа, без трошка шминка, а својата извајана фигура ја покажа во костим за капење. Актерката објави серија фотографии, а за својот изглед доби само ...

Подобар од Џенифер Лопез! Бен Афлек покажа што може, а неговите обожаватели се воодушевени (ВИДЕО)

Фактор - 15.08.2022

Популарниот актер досега повеќепати не‘ изненадил, но неговите обожаватели никогаш не биле толку полни со пофални зборови за него. Американскиот актер Бен Афлек досега покажал многу филмски таленти, но малкумина знаат дека го зборува шпанскиот јазик ...

Дали таа воопшто старее: Погледнете ги фотографиите поради кои фановите ја нарекуваат Џенифер Анистон најубава на ...

Точка - 15.08.2022

Џенифер Анистон добила низа комплименти откако нејзиниот фризер објавил неколку фотографии на кои позира во градник. Американската актерка и ѕвезда на популарната серија "Пријатели", Џенифер Анистон е наречена најубава жена на светот откако на ...

(Фото) Бен Афлек денес слави роденден (50), Џенифер Лопез со ќерката и неговите ќерки вака се подготвуваат за ...

Еспресо - 15.08.2022

Џенифер Лопез со ќерката Ема и ќерките на Бен Афлек се подготвуваат за неговиот роденден во Њујорк. Денес, 15 август, Бен Афлек – полни 50 години. За да го прослават роденденскиот јубилеј, тој и неговата нова сопруга Џенифер Лопез отидоа во Њујорк.

Џенифер и Бен планираат раскошна свадбена прослава овој викенд

MTM - 16.08.2022

Џенифер Лопез и Бен Афлек ќе продолжат да ја слават својата љубов со тридневна свадбена екстраваганца, по нивната импровизирана венчавка во Вегас минатиот месец. Пејачката и актерот, кој го прослави својот 50.