TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џенифер Лопез: Сакам да се преселам, да возам велосипед, да купувам леб…

Локално - 15.01.2020

Џенифер Лопез долго време е дел и од музичката и од танцовата и од филмската сцена, но веќе чувствува потреба да го промени тоа и да живее поедноставно. Таа изминатите три децении постигна неверојатен успех, сними добри филмови, испеа безвременски ...

Џенифер Лопез се сели од Америка: „Сакам да водам поедноставен живот, да возам велосипед и да купувам леб“

Вистина.мк - 15.01.2020

Позната пејачка и актерка призна дека сака да води помирен живот. Во разговор за „Vanity Fair“ таа зборуваше за своите успеси во музиката, филмот, но и за тоа дека сака да се исели од Соединетите Американски Држави.

Џенифер Лопез се сели од Америка: „Сакам да водам поедноставен живот, да возам велосипед и да купувам леб“

Скопје24 - 15.01.2020

Позната пејачка и актерка призна дека сака да води помирен живот. Во разговор за „Vanity Fair“ таа зборуваше за своите успеси во музиката, филмот, но и за тоа дека сака да се исели од Соединетите Американски Држави.