TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пријава до СВР Скопје: Запален автомобил на Агенцијата за примена на јазиците во Визбегово

Слободен Печат - 23.02.2021

Утрово било пријавено дека возило од марката „мерцедес” во сопственост на Агенцијата за примена на јазиците е запалено во скопското село Визбегово. Од Министерството за внатрешни работи (МВР) информираат дека пожарот е изгаснат и извршен е увид .

Запален автомобил на Агенцијата за примена на јазиците

Република - 23.02.2021

Утрово било пријавено за запалено возило „мерцедес“ во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид. се наведува во соопштението на Министерството.

Запалено возило сопственост на Агенција на примена на јазиците

МКД - 23.02.2021

Денес околу 03:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Визбегово, скопско, настанал пожар во патничко возило „мерцедес“, со скопски регистарски ознаки, сопственост на Агенција на примена на јазиците, кое било паркирано во близина на ...

Запален автомобил на Агенцијата за примена на јазиците

Опсервер - 23.02.2021

Утрово било пријавено за запалено возило „мерцедес“ во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид. – Утрово околу 03:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во ...

(ВИДЕО) Запален автомобилот на Илбер Села, директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците

Алсат-М - 23.02.2021

Изгоре службениот автомобил на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците, Илбер Села, дознава Алсат. Според информациите, настанот се случил рано изутрината помеѓу 03:30 и 04:00 часот во скопско Визбегово.

Запален автомобилот на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците

Press24 - 23.02.2021

Изгоре службениот автомобил на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците, Илбер Села, дознава Алсат . Како што информира телевизијата, настанот се случил утрово помеѓу 03:30 и 04:00 часот во скопско Визбегово.

Запален автомобил на владин директор во Визбегово

Фактор - 23.02.2021

Телевизија Алсат попладнево информира дека изгорел автомобилот на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците, Илбер Села. Засега не е познато како се запалил автомобилот, ниту евентуалниот мотив, освен тоа дека инцидентот се ...

Запален автомобилот на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците

Република - 23.02.2021

Изгоре службениот автомобил на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците, Илбер Села, дознава Алсат. Како што информира телевизијата, настанот се случил утрово помеѓу 03:30 и 04:00 часот во скопско Визбегово.

ВИДЕО: Запален автомобилот на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците

Слободен Печат - 23.02.2021

Изгоре службениот автомобил на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците, Илбер Села, дознава Алсат. Според информациите, настанот се случил рано изутрината помеѓу 03:30 и 04:00 часот во скопско Визбегово.

Запален автомобилот на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците

Либертас - 23.02.2021

Изгоре службениот автомобил на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците, Илбер Села, дознава Алсат . Како што информира телевизијата, настанот се случил утрово помеѓу 03:30 и 04:00 часот во скопско Визбегово.

(Видео) Запален автомобил на владин директор во Визбегово

24Инфо - 23.02.2021

Телевизија Алсат попладнево информира дека изгорел автомобилот на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците, Илбер Села. Засега не е познато како се запалил автомобилот, ниту евентуалниот мотив, освен тоа дека инцидентот се ...

Запален автомобилот на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците

Скопје1 - 23.02.2021

Изгоре службениот автомобил на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците, Илбер Села, дознава Алсат. Според информациите, настанот се случил рано изутрината помеѓу 03:30 и 04:00 часот во скопско Визбегово.

(ВИДЕО) Алсат: Запален автомобилот на Илбер Села, директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазици

Акцент - 23.02.2021

Изгоре службениот автомобил на директорот на Агенцијата за спроведување на законот за јазиците, Илбер Села, дознава Алсат. Според информациите, настанот се случил рано изутрината помеѓу 03:30 и 04:00 часот во скопско Визбегово.

Запален автомобил на Агенцијата за примена на јазиците

Независен - 23.02.2021

Утрово било пријавено за запалено возило „мерцедес“ во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид. – Утрово околу 03:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во ...

Запален автомобил на Агенцијата за примена на јазиците

Курир - 23.02.2021

Утрово било пријавено за запалено возило „мерцедес“ во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид. – Утрово околу 03:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во ...

Опожарено возило на Агенцијата за примена на јазиците во Визбегово

еМагазин - 23.02.2021

На 23.02.2021 околу 03.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Визбегово, скопско, настанал пожар во патничко возило „мерцедес“, со скопски регистарски ознаки, сопственост на Агенција на примена на јазиците, кое било паркирано во близина на ...

Запален автомобил на Агенцијата за примена на јазиците

ММС - 23.02.2021

Утрово било пријавено за запалено возило „мерцедес” во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид. – Утрово околу 03:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во ...

Запален автомобил на Агенцијата за примена на јазиците

Сител - 23.02.2021

Утрово било пријавено за запалено возило „мерцедес“ во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид. – Утрово околу 03:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во ...

Запален автомобил на Агенцијата за примена на јазиците во Визбегово

Локално - 23.02.2021

Денеска било пријавено за запалено возило „мерцедес“ во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид. -Утрово околу 03:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.

Запален автомобил на Агенцијата за примена на јазиците

Либертас - 23.02.2021

Утрово било пријавено за запалено возило „мерцедес“ во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид. – Утрово околу 03:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во ...

Се запалил автомобил на Агенцијата за примена на јазиците

+инфо - 23.02.2021

Утрово било пријавено запалено возило „мерцедес“ во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид. – Утрово околу 3.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во ...

Запален автомобил на Агенцијата за примена на јазиците

Нетпрес - 23.02.2021

Утрово било пријавено за запалено возило „мерцедес“ во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид. -Утрово околу 03:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во ...

Запален автомобил на Агенцијата за примена на јазиците

iPortal - 23.02.2021

Утрово било пријавено за запалено возило „мерцедес“ во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид. – Утрово околу 03:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во ...

Запален автомобил на Агенцијата за примена на јазиците

Вечер Прес - 23.02.2021

Фото: Илустрација Утрово било пријавено за запалено возило „мерцедес“ во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид.

Запален службениот автомобил на Директорот на Агенцијата за примена на јазиците

MakPress - 24.02.2021

Утрово било пријавено за запалено возило „мерцедес“ во селото Визбегово, сопственост на Агенцијата за примена на јазиците. Од МВР информираат дека пожарот е изгаснат и е извршен увид. – Утрово околу 03:40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во ...