TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фото: Карлеуша во ленти

Канал5 - 18.04.2021

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно се разголе на социјалните мрежи. Популарната Карли уште еднаш ги воодушеви своите фанови со бујните облини покриени со минијатурни врвки. Јелена нема проблем да позира во костим за капење или во долна ...

Нова доза сексапил и провокација од Јелена Карлеуша (ФОТО)

Убавина и Здравје - 18.04.2021

Ако помисливте дека видовме се’ што можевме да видиме од Јелена Карлеуша (42), се излажавте – популарната пејачка повторно ги „вознемири“ следбениците со фотографиите објавени на својот инстаграм-профил.

Карлеуша во никогаш попровокативно издание, фотографиите покажуваат скоро сè (ФОТО/ВИДЕО)

Локално - 18.04.2021

Поп-sвездата Јелена Карлеуша објави никогаш пожешки фотографии на социјалните мрежи, на кои позира само во минијатурен костим за капење. Фотографиите покажуваат скоро сè. Своите интимни делови Карлеуша ги покри само со минијатурни делови од костим ...