TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Кајгана - 23.03.2023

Плутон е една од побавните планети која има големо влијание врз нашите животи, по 15 години го напушта соѕвездието Јарец. Влегувањето на Плутон во Водолија ќе се случи во текот на пролетта 2023 година и претставува навистина голема промена која ќе ...

По 200 години Плутон влегува во Водолија: Што ни носи овој транзит?

Скопје инфо

По 200 години Плутон преминува во ексцентрична Водолија – Астролог ги посочи промените што ќе следат во следниот период

ТВ21

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Независен

Овие хороскопски знаци се привлекуваат како магнет: Дознајте дали припаѓате на овие страствени комбинации

Независен - 23.03.2023

Иако се сметаат за спротивни, овие хороскопски знаци добро се сложуваат во врските и нивните разлики се темел на силна врска. Ако сте вие од тие знаци што го прашуваат потенцијалниот партнер кој е нивниот хороскопски знак, веројатно веќе знаете дека ...

Закажете контрола: Три хороскопски знаци можат да го „поткопаат“ нивното здравје во наредните денови

Еспресо

Со што и да се соочат, тие секогаш победуваат: Најсреќните луѓе се родени во овие пет знаци

ТВ21

Кои 3 хороскопски знаци ги очекува голема среќа во април?

Кафе пауза

Хороскопските знаци кои за љубов се најтешки

Lady

Тешко ќе изградите длабока врска: Три хороскопски знаци кои не знаат да сакаат

Еспресо

Април носи големи промени за 3 хороскопски знаци

Скопје инфо

Еспресо Женски магазин ТВ21 Екран Еспресо Кафе пауза Еспресо Вести плус

Астро прогноза за четврток, 23 март

Еспресо - 23.03.2023

Овен Овенот може да има неочекувана љубопитна ситуација на работа, која ќе ви го постави расположението за целиот ден. Ѕвездите велат дека ништо лошо нема да се случи. Бик Бикот ќе треба да реши некои „хартиени работи“ -да потпишува документи, праќа ...

Дневен хороскоп за 23.03.2023: Ракови – не прифаќајте ризици, Скорпии – ќе започнете нова романса

Црнобело - 23.03.2023

Лав - Се чувствувате исполнето кога можете да им помогнете на пријателите на кои им е потребна помош. Потребно ви е време за да се адаптирате на промените во животот и не чувствувајте грижа на совест заради тоа..

Ракови-ја иритирате околината, Стрелецот е во страстен вртолог: Дневен хороскоп за 23 март

Женски магазин

Дневен хороскоп за 22.03.2023: Овни – ќе го подобрите односот со шефот, Лавови – денот е полн изненадувања

Црнобело