TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Татко збеснал кога видел што јаде неговиот син на училиште

Канал5 - 11.09.2019

Кога синот на 47- годишниот Дејвид Рутерфорд почнал да му се жали на храната во училишната менза, таткото не му придавал големо значење. Но , кога на социјалните мрежи видел како зигледа оброкот што го јадат децата , заедно со неговито син , му ...

Татко бил ЗГРОЗЕН од ручекот што син му го добил во училиште: Ова е ОДВРАТНО (ФОТО)

Слободен Печат - 11.09.2019

Таткото Дејвид Ратерфорд (47) од Блергоуври во Шкотска бил згрозен кога видел што му било послужено на неговиот син за ручек, во локалното средно училиште. Ако мислевте дека кујната во нашите училишта е лоша, очигледно ништо подобра не е ниту во ...

Родителите збеснале кога виделе каква храна јадат нивните деца во училиште

Курир - 12.09.2019

Кога синот на 47- годишниот Дејвид Рутерфорд почнал да му се жали на храната во училишната менза, таткото не му придавал големо значење. Но, кога на социјалните мрежи видел како изгледа оброкот што го јадат децата, заедно со неговито син, му ...

Родителите збеснале кога виделе каква храна јадат нивните деца во училиште

Пулс24 - 12.09.2019

Кога синот на 47- годишниот Дејвид Рутерфорд почнал да му се жали на храната во училишната менза, таткото не му придавал големо значење. Но, кога на социјалните мрежи видел како изгледа оброкот што го јадат децата, заедно со неговито син, му ...