TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лавови, нестабилни партнерски односи: Дневен хороскоп за 8 февруари

Женски магазин - 08.02.2023

Овен Среда е најдобриот ден да останете дома ако можете. Ќе бидете нервозни во текот на денот поради влијанието на Марс. Чувајте ги вашите емоции. Бик Денес имате многу негативен став кон луѓето со кои работите и се грижите за вашата комуникација.

Бикови, свртете се кон работата, Риби-фокусирајте се на себе: Дневен хороскоп за 7 февруари

Женски магазин - 06.02.2023

Овен Во текот на денот ќе бидете многу активни кога е во прашање односот со партнерот и тоа е она што ви недостига некое време. Партнерот е многу задоволен од вашето однесување. Бик Венера ви дава можност да научите многу за вашиот партнер, но многу ...

Дневен хороскоп за вторник: Неизмерна среќа за неколку знаци

Хаштаг - 07.02.2023

Овен Во текот на денот ќе бидете многу активни кога е во прашање односот со партнерот и тоа е она што ви недостига некое време. Партнерот е многу задоволен од вашето однесување. Бик Венера ви дава можност да научите многу за вашиот партнер, но многу ...

Поволни вести до крајот на денот за еден знак: Дневен хороскоп (07.02.2023)

Скопје24 - 07.02.2023

Овен Во текот на денот ќе бидете многу активни кога е во прашање односот со партнерот и тоа е она што ви недостига некое време. Партнерот е многу задоволен од вашето однесување. Бик Венера ви дава можност да научите многу за вашиот партнер, но многу ...

Дневен хороскоп за среда: Риби нестабилна љубовна врска

Хаштаг - 08.02.2023

Овен Среда е најдобриот ден да останете дома ако можете. Ќе бидете нервозни во текот на денот поради влијанието на Марс. Чувајте ги вашите емоции. Бик Денес имате многу негативен став кон луѓето со кои работите и се грижите за вашата комуникација.

Дневен хороскоп за 8 февруари 2023 (СРЕДА)

Убавина и Здравје - 08.02.2023

Овен Среда е најдобриот ден да останете дома ако можете. Ќе бидете нервозни во текот на денот поради влијанието на Марс. Чувајте ги вашите емоции. Бик Денес имате многу негативен став кон луѓето со кои работите и се грижите за вашата комуникација.