TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Две лица повредени во сообраќајка кај скопската Железничка станица

Фокус - 03.12.2019

Две лица се повредени во сообраќајна незгода што се случила утринава во 3:35 часот на крстосницата на булеварите Кузман Јосифовски Питу и Никола Карев во Скопје, кај Железничката станица. Како што потврдија за МИА од МВР, незгодата се случила меѓу ...

Тешка сообраќајка утринава кај Железничка, повредени две лица

Курир - 03.12.2019

Две лица се повредени во сообраќајна несреќа која рано утринава се случила кај Железничката станица Скопје. Од МВР за Курир велат дека сообраќајката кај нив е пријавена во 3:35 часот, а истата се случила на крстосницата од булеварите „Никола Карев“ ...

Две лица повредени во сообраќајка кај скопската Железничка станица

Локално - 03.12.2019

Две лица се повредени во сообраќајна незгода што се случила утринава во 3:35 часот на крстосницата на булеварите Кузман Јосифовски Питу и Никола Карев во Скопје, кај Железничката станица. Како што потврдија за МИА од МВР, незгодата се случила меѓу ...

Две лица повредени во сообраќајка кај скопската Железничка станица

Бриф - 03.12.2019

Две лица се повредени во сообраќајна незгода што се случила утринава во 3:35 часот на крстосницата на булеварите Кузман Јосифовски Питу и Никола Карев во Скопје, кај Железничката станица. Како што потврдија за МИА од МВР, незгодата се случила меѓу ...

Две лица повредени во сообраќајка кај скопската Железничка станица

24Инфо - 03.12.2019

Две лица се повредени во сообраќајна незгода што се случила утринава во 3:35 часот на крстосницата на булеварите Кузман Јосифовски Питу и Никола Карев во Скопје, кај Железничката станица. Како што потврдија за МИА од МВР, незгодата се случила меѓу ...

Детали за несреќата кај скопската Железничка станица

Република - 03.12.2019

Две лица се повредени во сообраќајна незгода што се случила утринава во 3:35 часот на крстосницата на булеварите Кузман Јосифовски Питу и Никола Карев во Скопје, кај Железничката станица. Незгодата се случила меѓу патничко возило „Форд Фокус“ со ...

Две лица повредени во сообраќајка кај скопската Железничка станица

А1 On - 03.12.2019

Две лица се повредени во сообраќајна незгода што се случила утринава во 3:35 часот на крстосницата на булеварите „Кузман Јосифовски Питу“ и „Никола Карев“ во Скопје, кај Железничката станица.

Две лица повредени во сообраќајка кај скопската Железничка станица

Курир - 03.12.2019

Две лица се повредени во сообраќајна незгода што се случила утринава во 3:35 часот на крстосницата на булеварите Кузман Јосифовски Питу и Никола Карев во Скопје, кај Железничката станица. Како што потврдија за МИА од МВР, незгодата се случила меѓу ...

Двајца повредени во сообраќајка кај Железничката станица во Скопје

+инфо - 03.12.2019

Две лица се повредени во сообраќајна незгода што се случила утринава во 3:35 часот на крстосницата на булеварите „Кузман Јосифовски Питу“ и „Никола Карев“ во Скопје, кај Железничката станица.

Две лица повредени во сообраќајка кај скопската Железничка станица

MakPress - 03.12.2019

Две лица се повредени во сообраќајна незгода што се случила утринава во 3:35 часот на крстосницата на булеварите Кузман Јосифовски Питу и Никола Карев во Скопје, кај Железничката станица. Како што потврдија за МИА од МВР, незгодата се случила меѓу ...

Две лица повредени во сообраќајка кај скопската Железничка станица

Опсервер - 03.12.2019

Две лица се повредени во сообраќајна незгода што се случила утринава во 3:35 часот на крстосницата на булеварите Кузман Јосифовски Питу и Никола Карев во Скопје, кај Железничката станица. Како што потврдија за МИА од МВР, незгодата се случила меѓу ...

Сообраќајка кај скопската Железничка станица, две лица повредени

МКД - 03.12.2019

Две лица се повредени во сообраќајна незгода што се случила утринава во 3:35 часот на крстосницата на булеварите Кузман Јосифовски Питу и Никола Карев во Скопје, кај Железничката станица. Како што потврдија од МВР, незгодата се случила меѓу патничко ...