TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Драма: Претепан отишол на Клиника, го нашле и таму па го докрајчиле

Sky - 13.01.2018

Во 03 часот во Полициската станица -Штип, 30-годишниот З.А. од Штип , пријавил кривично дело Насилство. Тој објаснил дека околу полноќ додека седел во угостителски објект во друштво на неговата сопруга, од позади грб му пришол 32-годишниот О.О.

Штипјанец нападнат во кафеана, го дотепале на масата за лекарски преглед

+инфо - 13.01.2018

Од ударите З.А. паднал под масата за преглед, по што О.О. и Д.К. ја свртеле масата и со неа почнале да го удираат по телото. Штипјанец бил нападнат додека седел во угостителски објект во друштво на неговата сопруга, ноќеска во Штип, соопшти ...

Го нападнал во ресторан пред сопругата, а потоа и во болница каде побарал лекарска помош

Фокус - 13.01.2018

Триесет годишниот штипјанец З.А. во штипската полициска станица пријавил дека синоќа по полноќ додека седел во угостителски објект во друштво на неговата сопруга бил нападнат од 32-годишниот О.О.

Драма во Штип: Претепан отишол на Клиника, го нашле и таму па го докрајчиле

Press24 - 13.01.2018

Во 03 часот во Полициската станица -Штип, 30-годишниот З.А. од Штип , пријавил кривично дело Насилство. Тој објаснил дека околу полноќ додека седел во угостителски објект во друштво на неговата сопруга, од позади грб му пришол 32-годишниот О.О.