TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВИДЕО) Марјан се самоуби: Дајте ми чаша вода, да не одам жеден на оној свет

Мастило - 23.02.2021

Осомничениот Марјан С. кој во саботата ладнокрвно ја застрела 27-годишната Сара А. од Врање изврши самоубиство. Откако полицијата успеала да го лоцира во визба на една семејна куќа, половина час го убедувала да се предаде, но залудно.

(ВИДЕО) Марјан седи со Сара на маса, ѝ го покажува телефонот, па ја убива

Мастило - 23.02.2021

Вознемирувачко видео на кое се гледа саботното убиство на 27-годишната Сара А. објави српски „Информер“. На видеото од безбедносните камери на бензинската пумпа во Врање се гледа како осомничениот Марјан С.

Хорор видео од самоубиството на убиецот од Врање: Побарал чаша вода, па се застрелал

Фактор - 23.02.2021

Преговорите меѓу полицијата и убиецот Марјан Стаменковиќ трае ле околу половина час Марјан С., убиецот на Сара Асановиќ (27) од Врање, изврши самоубиство откако беше лоциран и опколен од полицијата.

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Грозоморната снимка го покажува моментот кога убиецот ладнокрвно пука во Сара

Слободен Печат - 23.02.2021

Безбедносните камери од бензинската пумпа во Врање каде што брутално беше убиена Сара Асановиќ (27) го снимија страшното дело. На снимката јасно се гледа како убиецот, Марјан Стаменковиќ (47), ѝ покажува нешто на телефонот на жртвата, а потоа ...

Вознемирувачко видео од убиството во Врање: Марјан седи со Сара на маса, а потоа ладнокрвно пука кон неа

Локално - 23.02.2021

Пред три дена Марјан Стаменковиќ (47) испукал 6 куршуми од пиштол кон Сара Асановиќ (27) на бензинска пумпа во Врање, а таа седела на само неколку метри од него, на истата маса, за што сведочи и видеото што се појави во јавноста.

Марјан ја усмрти Сара со шест куршуми – голема трагедија во Врање

ММС - 23.02.2021

Голема трагедија во Врање, застрелана млада девојка. Резултатите од аутопсијата на телото на Сара Асановиќ, која беше убиена во саботата вечерта на бензинската пумпа во Врање, покажаа дека првите претпоставки од истрагата биле точни дека убиецот ...

Сара е втора жртва на Марјан: Во Мис шарм испразни шаржер, а првата жртва ја задавил пред 23 години

Република - 23.02.2021

Полицијата во Врање трага по Марјан Стаменковиќ (47) под сомнение дека ја убил Сара Асановиќ (27), поранешна победничка на фестивалот за избор на убавина „Каранфил девојче“. Стаменковиќ е обвинет дека ја убил Сара на бензинска пумпа додека таа ...

Грозоморно убиство во Врање: Поранешен затвореник испразни пиштол во 27 – годишна носителка на тилула Мис шарм

Слободен Печат - 22.02.2021

Полицијата во Врање трага по Марјан Стаменковиќ (47), под сомнение дека претходниот ден ја убил Сара Асановиќ (27), поранешна победничка на фестивалот за избор на убавина „Каранфил девојче“.

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Грозоморната снимка го покажува моментот кога убиецот ладнокрвно пука во Сара

24Инфо - 23.02.2021

Безбедносните камери од бензинската пумпа во Врање каде што брутално беше убиена Сара Асановиќ (27) го снимија страшното дело. На снимката јасно се гледа како убиецот, Марјан Стаменковиќ (47), ѝ покажува нешто на телефонот на жртвата, а потоа ...