TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Член на Јунајтед се предозирал, итно пренесен на болница

Gol.mk - 12.07.2019

Англискиот гигант Манчестер Јунајтед неколку години е во голема криза, пред сè резултатска, а синоќа доживеа нов жесток удар. „Ѓаволите“ веќе се на австралиско тло, каде се подготвуваат за новата сезона во Премиер лигата и Лигата на Европа, а како ...

Член на „ѓаволите“ се предозираше, па заврши во болница!

СуперСпорт - 12.07.2019

Еден од членовите на стручниот штаб на Манчестер јунајтед заврши во болница, откако се предозирал, но засега не е познато дали е со лекови или некоја недозволена супстанција. Јунајтед се наоѓа на подготовки во Австралија, а локалните медиуми ...

Член на Јунајтед се предозирал, па завршил во болница во Австралија

Sport 1 - 12.07.2019

Еден од членовите на стручниот штаб на Манчестер јунајтед завршил во болница во Австралија, кадешто тимот се наоѓа на подготовки. Еден од помошниците на Оле Гунар Солшер се предозирал, па морал да биде пренесен во болница, а клубот од докторите ...

Член на персоналот на Манчестер јунајтед се предозирал во Перт, веднаш пренесен во болница

24Фудбал - 12.07.2019

Од Австралија пристигнува вест дека член на персоналот на Манчестер јунајтед итно бил пренесен во болница, се шпекулира дека лицето, маж на возраст од околу 50 години било предозирано. „Ѓаволите“ во моментов се на турнеја во Австралија каде треба да ...

Шок за „ѓаволите“ : Член на Манчестер Јунајтед претерал со дро*а и завршил во болница!

Спортски - 12.07.2019

Aвстралиските медиуми објавија дека член на Манчестер Јунајтед завршил во Перт, сигурно е дека е во прашање член на стручниот штаб. Веста звучи неверојатно, пристигна од Австралија од припремите во Манчестер Јунајтед.

ШОК: Член на Јунајтед заврши во болница откако се предозирал на припремите во Австралија

Спортклуб - 12.07.2019

Австралиските медиуми утрово пласираа екслузивна вест поврзата со Манчестер Јунајтед. Имено се пренесува дека член од експедицијата на „црвените ѓаволи“ која е на подготовки во Перт заврши итно во болница.

Член на персоналот на Манчестер јунајтед итно пренесен во болница во Перт откако се предозирал

МКД - 12.07.2019

Манчестер јунајтед потврди дека член на персоналот итно бил пренесен во болница откако му се слошило во хотелот каде престојува делегацијата на „ѓаволите", медиумите пренесуваат дека се работело за предозирање.